Sievietei tramvaja pieturā Rīgā uzspīd liela veiksme

tautaruna.lv 15.decembris 2019, 13:00
 
F64
Gaidot tramvaja pienākšanu, kāda sieviete nolēmusi laiku pakavēt blakus esošajā Narvesen kioskā un iegādājusies Simtgades loterijas biļeti. Kā pati stāsta, uznākusi iedvesma nopirkt, ko gan sevišķi bieži nedarot – reizi mēnesī, informē "latloto.lv".

Iedvesma tika atalgota ar 10 000 eiro laimestu.

Pirmā reakcija bijusi šoks. Tad sekojusi rūpīga noteikumu pārlasīšana, kā rezultātā nokavēts gaidītais tramvajs.

Uz darbu nācies braukt ar nākamo, taču izdevies pagūt laikā, - uzreiz pēc laimesta noformēšanas, smejoties teica laimētāja.

Zīmīgi, ka līdz galam neticot savai veiksmei, viņa tobrīd vēl nebija par laimestu informējusi savu vīru. Plāns laimesta tērēšanai ir skaidrs - tas noderēs pirmās iemaksas segšanai jauna dzīvokļa iegādē.

Jāpiebilst, ka Latvijas iedzīvotāji ik pa laikam dalās ar interesantiem stāstiem, kā laimējuši loterijās. Piemēram, nesen tika vēstīts, ka rīdziniece sāk raudāt, atverot loterijas biļeti.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Var jau muldēt, bet ticami.. Narvesena neformē lielos laimestus, bet šai kundzītei tas izdevies.. Un katru gadu decembrī pēkšņi šādi raksti par super duper laimestiem...

15.decembris 2019, 14:26 Atbildēt

Nu tā tiešām ir atkal muldēšana,un pareizi,Narvesenā lielus laimestus nenoformē.Un kā,tad viņa nokavēja tramvaju,ja tikpat labi to biļeti varēja nokasīt un pārbaudīt tramvajā.Uhh,sagaidīja nākamo tramvaju,visu uzspēja.Bet vēl kas,ka šis pats pasaciņu raksts jau ļoooti pasen tika publicēts.Nuuu,ja,kārtējā reklāma.

15.decembris 2019, 14:49 Atbildēt

Laikam pirkuma bums uz simtgadniecītēm pierimies,nav kam pirkt,tad jau laikam reklamē šādi entās reizes.Riebjas pilnigi tās pasaciņas.Un vēl viena pasaciņa superbingo pārraidē ka kungs nokasījis simtgades biļeti,nekā nav,tukša,piereģistrējis.Bet reģistrācija neņem pretim.Ak vai,sāka skatīties uzmanīgi,kas to būtu domājis,10 tūkstošu eiro.Kuršs stāstīs nākamo pasaciņu???

15.decembris 2019, 14:55 Atbildēt

Cilvēks saprata, ka tramvaja pieturā atrastā nauda jāatdod tās īpašniekam. Simtgades loterijā laimēja nekustamā īpašuma tirgotājs un banka.

16.decembris 2019, 5:31 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:05

Jaunākās diskusijas