"Nepieņemami un perversi!"; iedzīvotājs sašutis par Rīgas ielās redzamo reklāmu

tautaruna.lv 6.dec 2019
 
Ekrānuzņēmums
Kāds garāmgājējs Rīgā pamanījis reklāmu, kas vīrietim šķitusi nepiemērota un pat perversa.

"Rīgas ielās parādījusies reklāma, kas ļoti atgādina vīriešu dzimumorgānus! Man tas šķiet nepieņemami un perversi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Uldis.

Papētot tuvāk reklāmas plakātus, var redzēt, ka to iniciators ir “Fonds Movember Latvija”, kas ir sabiedriskā labuma organizācija, kas aicina vīriešus veikt regulāras prostatas pārbaudes, lai novērstu saslimšanu ar prostatas vēzi.

Uz plakātiem izvietots sauklis "Pārbaudi prostatu un miers!", kā arī ilustrācija, kas līdzinās vīrieša dzimumorgāniem.

Jau tradicionāli pasaulē un arī Latvijā īpaši novembrī vīrieši tiek aicināti aizdomāties par savu veselību un veikt prostatas pārbaudes. Atklājot prostatas vēzi laicīgi, iespējams to izārstēt pilnībā. Situāciju sarežģī tas, ka sākuma stadijās prostatas vēzis aug lēni un vīrietim vairākus gadus var nebūt gandrīz nekādu simptomu. Turpinot nepievērst vēzim uzmanību, tas var nonākt citur ķermenī - gan kaulos, gan orgānos un veidot metastāzes - jaunus vēža perēkļus. Prostatas vēzis ir visbiežāk vīriešiem konstatētais audzēja veids. Katru gadu Latvijā tas tiek diagnosticēts aptuveni 1000 vīriešiem.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Uzreiz var redzēt, ka "īsts latvietis"! Man vienreiz Ķīpsalas baseinā vīriešu saunā arī viens tāds tips piesējās - " ko jūs te sēžat kails? Vai jūs neredzat, ka kopā ar mani ir divi puikas?". Labi, ka pie saunas bija izvilkums no noteikumiem - kur bija rakstīts: " saunā drīkst atrasties tikai kailiem, bez apģērba, paklājot sev apakšā sausu dvieli", un es tam kungam to parādīju. Viņš ar lielām dusmām pasauca savus puikas: " ejam prom no šejienes".... It kā neviens nezinātu, ka vīriešiem ir "krāniņš". Tāpat ar prostatu - kur tad tā ir, ja ne pie krāniņa...

7.decembris 2019 Atbildēt

Laikam pederasts bija un audzināja divus mazus pederastiņus, kuriem uzreiz saceltos, ieraugot kailu vīrieti saunā

7.decembris 2019 Atbildēt

Man patīk filozofa Imanuela Kanta teiktais: "Ne jau cilvēka ķermenis ir perverss, perversas ir mūsu domas..."

7.decembris 2019 Atbildēt

Pilnigi pareizi! Es ari so reklamu ieveroju un vel pie sevis nodomaju,cik attapigi un interesanti tas ir izdomats!

10.decembris 2019 Atbildēt

Man nešķiet, ka aicinājumā pārbaudīt savu veselību ir kaut kas perverss.

7.decembris 2019 Atbildēt

Piekritīšu pārējiem komentētājiem,- kas gan var būt perverss dabas dotās ķermeņa daļās?! Kas tā par sava ķermeņa daļu noliegšanu vai nepieņemšanu?Bez tam, reklāma tomēr veselības vārdā... 

Interesanti, "Sūdzību Dēļa" Uldis arī Dāvida statuju gribētu piesegt ar dvieli?

7.decembris 2019 Atbildēt

Kopš i-neta iespējas izgāzt savu žūlti visur kur (FB, Twiter, Instagram, komentāri) katrs tāds "komentārs" tiek uztverts kā "eksperta" vērtējums. Tipa sniega eksperti kas sniegu nav redzējuši.

Agrāk tādi pabļaustījās pagalmā, izgāza savu žūlti vēl uz pāris tuvākajiem un norimās ūdens.

Veinmēr būs tādi kam kaut kas nepatīk. Pat paradīzē. Ir, bija un būs tādi kam pietiek parādīt kaut vai tikai pirkstu.

7.decembris 2019 Atbildēt

Pasaulē tik daudz visa kā ir attēlots, kas ļoti izskatās pēc fifeles, ka brīnos, kā Uldis ir saglabājis kaut minimālu mentālās veselības līmeni.

9.decembris 2019 Atbildēt

Reklama nav neka perversa! Ta ir patiesam uzrunajosa,interesanti izdomata un pareiza! Ja kadam kaut kas nav ar galvu kartiba un rodas nepareizas domas,tad ta jau ir vinja pasha problema...Ne ta?

10.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:43

Jaunākās diskusijas