"Noteikti salauzāt stereotipus"; sievieti patīkami pārsteidz policistu rīcība

Lelde Veinberga 22.nov 2019
 
Attēlam ilustratīva nozīme / Aivars Ķesteris/F64 Photo Agency
Valsts policija saņēmusi vēstuli no kādas Dārziņu iedzīvotājas, kura velta sirsnīgus vārdus policistiem, kuri atsteidzās palīgā atrast vecākus kādai mazai meitenei, kura bija aizklīdusi no mājām.

Viņa policijai pastāstījusi, ka novembra sākumā uz ielas sastapusi meitenīti, kura, pētot apkārtējo pasauli, aizklīdusi no mājām. Sieviete nekavējoties zvanījusi Valsts policijai. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Speciālo uzdevumu bataljona 1.rotas ekipāža operatīvi ieradās notikuma vietā, kur sastapa gan sievieti, kura izsauca policiju, gan septiņus gadus veco meitenīti. Policisti operatīvi atrada meitenes mājvietu un nodeva viņu gādīgo vecāku rokās!

Savā vēstulē iedzīvotāja vēlas pateikties policistiem, kuru iejūtība un gādīgums salauzis stereotipus, kas bija sievietei izveidojušies par likuma aizstāvjiem. "Pierādījāt, ka uz jums var paļauties, ka esat ļoti cilvēcīgi un labi, lieliski ļaudis," raksta iedzīvotāja.

"Mums ir patiess prieks, ka iedzīvotāji novērtē mūsu rūpes par iedzīvotāju drošību, turklāt šādas pateicības motivē! Paldies arī sievietei, kura neatstāja mazo meitenīti nelaimē un ziņoja policijai. Paldies, ka viņa nepalika vienaldzīga, bet parūpējās par meitenes drošību līdz policijas ierašanās brīdim!" pateicas policija.

Policija vairākkārt aicinājusi iedzīvotājus būt iejūtīgiem un atbildīgiem arī pret svešiem bērniem, kuri, iespējams, nomaldījušies vai ir prom no savas ģimenes.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Septiņus gadus vecu bērnu nosaukt par "mazu", ķert ciet un rūpēties kā par bēbi, nu tas ir kaut kas! Tā vietā, lai izstāstītu ceļu vai pati paietu kādu gabaliņu līdzi. Vai tiešām pie katra garāmgājēja, kurš jautā ceļu, tagad sauks SUBu?

23.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:25

Jaunākās diskusijas