Aplama iemesla dēļ students iesūdz tiesā universitāti

tautaruna.lv 10.nov 2019
 
Pixabay
33 gadus vecaus Umers Riazs sagaida no universitātes 200 000 britu sterliņu mārciņu lielu "sāpju naudu", jo neieguva tādas atzīmes, kādas uzskatīja, ka bija pelnījis, vēsta britu medijs "Metro".

Vīrietis gatavs vērsties Lielbritānijas Augstākajā tiesā, lai gan apgabaltiesas tiesnesis norādīja, ka viņam neizdosies izcīnīt savu taisnību pret Dienvidvelsas Universitāti.

Umers Lielbritānijā ieradies studēt no Pakistānas. 2011. gadā viņš uzsāka apgūt ķīmijas kursu, taču viņam nācās studiju gadu atkārtot, jo nespēja savākt nepieciešamos kredītpunktus. Tāpat studiju gadu nespēja pabeigt 2014. gadā, jo "izkrita" eksāmenos, līdz ar to nespēja iegūt sev vēlamo grādu.

Students sāka apstrīdēt saņemtās atzīmes, draudot, ka gatavs cīnīties par sevi līdz pat Apvienoto Nāciju Organizācijas līmenim.

Komentē 1

 
Anonīms
 

no tādiem rodas teroristi kas gatavi sevi uzspridzināt kopa ar ' ""'netaisnīgajiem" ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

no tādiem ''netaisnībās cietušajiem"" rodas FRANČU REVOLŪCIJA un ''vienlīdzības ķecerība"'--- un tad centieni ar giljotīnu novienādot visus ir taisnības un vienlīdzības ieviešana kā valstiska funkcija nevis terors --- no tadien ""baāsisma kustības"" -- panarābu fašisti un komunisti arī par taisnību karo .....

....un iemesls NAV aplams - baltie taču ir stulbi - tikai cīnoties ''par taisnību"' ...............

JO drausmīga netaisnība ir ja ''korāna augstskolas absolventam'' valdība nesagadā ietekmīgu un ienesīgu amatu --- Drausmīga netaisnība pret īstenticīgo vai 1/2 indieti ir nedot diplomu ja tas '' N gadus augstskolā pavadījis '' un ''skolas naudu samaksājis bagātīgi"' --- īstenticīgajam no kungu kastas vajag priekšnieku kastai atbilstošu diplomu ((nevis ķimijas žināšanas))-- ar ķimiju nodarbosies viņa padotie (( VIŅAM VAJAG KARTONA GABALU UZ KURA AUGSTSKOLAS NOSAUKUMS --- dodiet tad viņās šo kartona gabalu -- būs taisnīgi --- ))

TAISNĪBA -- tas nav gluži fignigs jēdzens kurā katrs ieliek savu saturu -- un ko var ''nesodīti ignorēt '' --- cilvēkirem kā sugai ir ap 30 tīkstošoi gadu ((alu zīmējumi apm tā datējas))----Taismības izjīta ir kautkur dzili ģenētiski ieprogrammeta -- tā nodrošima IZDZĪVOŠANU arī 21 gs --- (( JEBKURA NETAISNĪBA IZRAISA DRAUSMĪGU NAIDU --''svētu naidu"" -- pat ja tieši neskar ))

Esmu katolis -- tikai tāpēc katolis ka islama tradīcijā ir par daudz virspusējības un ''vienlīdzības ķecerības'' (( labs islams daudz neatškiras no laba katolicisma -- vnk trūkst dziļas labas teologijas--

Korāns tika dots lai cilvecei vēlreiz atgādinātu-- tikai lai atgādinātu --- to kas sen atklāts caur ^TORU un EVANĒLIJIEM --- 2 sūra un lidzība par GOVI-- tur ir viss )) .... bet protestantisms ir melīgs pašos pamatos --riebuma novērsties tikai var (( Šito daļiņu PATIESĪBAS mēs atzīsim un sludināsim bet pret PĀREJO PATIESĪBU MĒS PROTESTĒŠIM-- viss protestantu dogmāta kodols ))

11.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:31

Jaunākās diskusijas