FOTO: Soctīklus sajūsmina latviešu skolēna atbildes mācību uzdevumā

Baiba Puriņa 19.okt 2019
 
Attēlam ir ilustratīva nozīme / pixabay.com
Facebook publicētas kāda skolēna atbildes uz mācību uzdevumu, kas izraisījušas sajūsmu sociālā medija lietotājos.
Kāds vīrietis savā Facebook kontā publicējis attēlu ar skolēna atbildēm uz uzdevumu, kurā prasīts norādīt divus drošības noteikumus, kas jāievēro, dodoties uz mežu. "Meža noteikumi," savu publicēto attēlu komentējis Facebook konta īpašnieks.
Skolēns norādījis, ka mežā "nedrīkst sist ežus" un "nedrīkst kaitināt lapsas". Acīmredzot, skolotāju šīs atbildes nav apmierinājušas, tāpēc skolēns par paveikto nav saņēmis nepieciešamos uzdevuma punktus.

Ekrānuzņēmums no YouTube

Komentāros cilvēki sajūsminās pat uzrakstīto un daudzi nepiekrīt pedagoga novērtējumam. "Pilnīgi normālas atbildes, skolotājas jau grib tās atbildes par nededzināšanu un nepiesārņošanu... bet ir jau daudz, ko nedrīkst," pauž viens no komentētājiem.

"Nu bet taisnība. Sitīsi ezim, sadursi rokas. Kaitināsi lapsu, tevi var sakost. Mazajam plus punkti no manis par plašāku meža saredzēšanu," rakstīts kādā komentārā.

Daži komentāros izsaka savas domas par pašu uzdevuma būtību - drošības noteikumiem mežā: "Man viens no noteikumiem ir nedarīt pāri dabai - nelauzt zarus, nenomīt tīši kādu kukaini. Odus un dundurus sist var un sēnes griezt, lai sakne paliek. Ogas lasīt nenobradājot."

Komentē 5

 
Anonīms
 

Starp citu sēnes nedrīkst griezt ar nazi - tās ir jalauž. To es uzzināju nesen kāda ltv raidījumā no sēņu audzētāja.

Par to skolnieku. Sanāk, ka ārpus meža ežus drīkst sist?!?

19.oktobris 2019 Atbildēt

Andris Bērziņš, mācies loģiku! Jautājums nebija, ko nedrīkst darīt TIKAI mežā (bet citās vietās drīkst).

20.oktobris 2019 Atbildēt
Andris Bērziņs > beatrise.ezera

Pēc manām domām tizls (neloģisks) ir pats jautājums. Tā laikam ir tā jaunā kompetentā izglītības sistēma. Smadzeņu rosola mācība :)

20.oktobris 2019 Atbildēt

Mans domāt, ka puikam rūgta piredze .... :)

19.oktobris 2019 Atbildēt

Te nu liela spriedelēšana neder.Lai aizie līdz mežam un paskatas kā berni tur uz- zvedas.Pēc tam ,lai izvērtē ,ko katrs tur sadarījis. Būs kompetencēs balstīts pasākums

21.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:01

Jaunākās diskusijas