VIDEO: Sievietei Olaines novadā jānoskatās, cik briesmīgi iet bojā viņas suns

tautaruna.lv 6.okt 2019
 
Ekrānšāviņš no video/Bez Tabu
Sievietei vārdā Ērika nācies noskatīties, kā iet bojā viņas deviņus mēnešus vecais Maltas sunītis Juki, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Septembra nogalē kucēns izskrēja no teritorijas un devās pie otrpus ceļam esošā žoga. Brīdī, kad jau bija dzirdama suņu riešana, Ērika metās savam kucēnam nopakaļ, taču bijis jau par vēlu.

Pusotru kilogramu smagais kucēns bija pieskrējis pie žoga, kur to jau gaidīja pieaudzis Stafordšīras terjers.

"Terjers pavilka Juki zem žoga un ievilka teritorijā. Tas suns ir mednieks, viņš manu kucēnu vienkārši apēda dzīvu. Es pārkāpu pāri žogam un mēģināju Juki izglābt, taču tas nebija iespējams. Terjers viņu nelaida ārā no zobiem, es nevarēju viņu aizvilkt prom. Viņš pēc tam aizskrēja ar Juki zobos," atklāj kucēna saimniece.

Teorētiski teritorija, kurā uzturas Stafordšīras terjers, ir iežogota, taču žogs lielākoties ir tik sliktā stāvoklī, ka tas tikai simboliski pilda savu funkciju. Ērika atklāj, ka nelaimes brīdī ēkā bijusi arī suņa īpašniece, kura pēc notikušā, turot Juki aiz astes, mirstīgās atliekas pārsniegusi pāri žogam.

Ērika par notikušo ar iesniegumu vērsusies arī Valsts policijā, kas visticamāk lūgs Pārtikas un veterinārajam dienestam izvērtēt, vai minētais Stafordšīras terjers ir atzīstams par bīstamu.

Latvijas likumdošana neparedz atsevišķām šķirnēm jau sākotnēji piešķirt bīstamo suņu statusu.

Avots

Komentē 7

 
Anonīms
 

Nežēlīga, bet šajā gadījumā nav ko žēloties. Par saviem mīluļiem ir jāatbild pašiem saimniekiem, tāpat kā vecākiem par saviem bērniem. Nekāda starpība, un nav ko gausties.

7.oktobris 2019 Atbildēt

Perfeksti

10.oktobris 2019 Atbildēt

Es nosistu to šitbulu un saimniekam sadotu pa seju par nožēlojams kvalitātes žogu!!!

Respektīvi, būtu John Wick

8.oktobris 2019 Atbildēt

Uzprasi kā Ušakovs varēja atstāt savu mīluļus:)

10.oktobris 2019 Atbildēt

Ei, Stjopa "Džon Vik"!? Beidz dzert un paklausies, ko pats murgo. Tu taisies līst sveša cilvēka sētā un sist nost suņus, un izrēķināties ar saimnieku! Ne tie suņi pa ceļu skraidīja, nē arī sīko izrāva no viņa teritorijas. Zinu tikai to, kādi tie sīkie ir varoņi, paši vienmēr taisa kašķi (laikam kompleksi par augumu). Neesmu skatījies ne video, nē arī zinu kāda saimniecei ir sēta. Bet ko viņas suns darīja uz ceļa!? Tāds vai tad bērnam nevar iekost!?

8.oktobris 2019 Atbildēt

Labs,pareizi (jerk)

10.oktobris 2019 Atbildēt

Bessī,man arī bija Amerikāņu stafs,bērnus mīlēja,bet svešus suņus,nelaida klāt,pat bez mājas sētas.kuri iebrida,tos arī plucināja,ņefig līst svešā sētā,un kādā laikā mēs dzīvojam?manam īpašumam nav jātaisa sēta,ja citi,sava suņa īpašnieki dara ko grib un laiž vaļā,kur grib.Bessī gudrīši,bet ja tavam dēlam ejot pa ielu uzkluptu tas mazais kverplis?kuš izskrēja uz ceļa,ko Tu darītu,kad sakostu?Kaitina tie gudrīši,kuri-Es pārlīstu,sasistu seju utt., ja pārlīstu i Tevi stafiņš apēstu-Stjopa,aizeij pie Ušakavo- Stjopa un uzprasi kur palika viņa kaķīši:)

10.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:35

Jaunākās diskusijas