VIDEO: Debesīs Latvijā fiksēts nezināms lidojošs objekts

tautaruna.lv 22.sep 2019
 
Ekrānšāviņš no video
Meteorologs Toms Bricis sociālajā tīklā facebook ievietojis aculiecinieku uzņemtu video, kurā debesīs Latvijā redzams nezināms lidojošs objekts.
"20.septembrī drīz pēc saulrieta jūrā no kuģa iepretim aptuveni Sīkragam nofilmēts spožs, lidojoš objekts. Nacionālie Bruņotie spēki tur nav fiksējuši notikumus, kas varētu izskaidrot prādību. Maz ticams, ka video redzamais ir meteors vai kāda dabiska atmosfēras optiska parādība. Aculiecinieku notikušajam arī nav daudz. Objekts lidoja virzienā no dienvidiem uz ziemeļiem. Ja kādam ir vēl informācija, foto vai video materiāli, ziņojiet," tā sociālajā tīklā facebook raksta meteorologs.

Tikmēr cilvēki komentāros izteikuši minējumus, ka redzētais, iespējams, saistīts ar nesen notikušajām Krievijas militārajām mācībām.

Jau vēstīts, ka septembra sākumā debesīs virs Latvijas iedzīvotāju pamanījuši arī spožu meteorītu. Vairāk par to lasi šeit.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Andre RIEU.. SVĒTAIS GARS UNIKUMS VISUMS UN ZINĀTNE FI. LIDOOO. BET. TĀ. LIDOOO. SPERMATOZOĪDU. 500. 000..000MILJ.OOONI.UN.TIKAI.1.OLŠŪNU.. 6666.. ORGASMĀ. KĀDĀ.. DIEVS. KON. KON RE. RE. 10.ANDRE.RIEU.SVĒTAIS GARŠ. UN. DIEVA DĒLS JĒZUS K

26.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:28

Jaunākās diskusijas