VIDEO: Aculieciniekus pārsteidz iespaidīga avārija Rīgas centrā

tautaruna.lv 19.sep 2019
 
Ekrānšāviņš no video/Degpunktā
Rīgas centrā, iepretim Satiksmes ministrijai, iespaidīgu avāriju pieredzējis kāda “BMW” šoferis, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Ap plkst. 13.00 dienā par pamatīgu “šovu” vairākiem desmitiem sabiedriskā transporta pieturās stāvošo ļaužu un nejaušu garāmgājēju parūpējies kāda pelēka 3. sērijas “BMW” šoferis.

Viņa vadītais automobilis, kas parādījies no Vecrīgas puses, pēkšņi saslīdējis un ar milzīgu blīkšķi “aizslaucījis” vairākus ceļmalas nožogojumus, kas aizlidojuši uz visām debespusēm, pēc kā, turpinādams griezdamies kā vilciņš, apstājies vien ceļa vidū, krietnu gabalu tālāk.

Tobrīd visapkārt nolijis auto detaļu lietus, un viens no nožogojuma posmiem pat trāpījis netālu pieturā stāvošam autobusam, tomēr incidents beidzies bez cietušajiem, un ne pats “BMW” šoferis, ne kāds cits šajā negadījumā nav cietis.

“Izbraucu no tilta apakšas, un pēkšņi sāka slīdēt priekšējie riteņi. Tobrīd bija ļoti spēcīgs lietus. Jā, automašīna sāka griezties, divi sitieni, un, lūk, rezultāts. Nevienu citu neaizķēru. Ātrums nebija liels, vienkārši nepaveicās,” saka “BMW” vadītājs Andrejs.

Komentē 2

 
Anonīms
 

...vienkārši diagnoze ''bempists''..

20.septembris 2019 Atbildēt

Ja bembim viss ir kārtība, tai skaitā riepas ar normālu protektoru, piekare tehniskā kārtībā, tad citu variantu šeit nav kā apzināts mēginājums diftēt, vai saprātīgā ātruma pārsniegšana. Pats no sevis pat slotas kāts nešauj....

21.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:00

Jaunākās diskusijas