Pēc piedzīvotas veiksmes sieviete Carnikavā joprojām nespēj atgūties

tautaruna.lv 9.sep 2019
 
F64
Reizēm kaut ko nokavēt ir veiksme, nevis neveiksme. Tā tas noticis Carnikavā, kur kāda sieviete vēlējusies uz 15. kāzu gadadienu iegādāties SuperBingo kvīti kopā ar papildspēli Džokers, taču izdarījusi to dažas dienas vēlāk un, atminot 5 skaitļus papildspēlē Džokers 7, tikusi pie 6000 eiro laimesta, informē "latloto.lv".

Laimīgo SuperBingo biļeti ar pieciem variantiem un dalību papildspēlēs Džokers un Džokers 7 sieviete iegādājusies Ādažu Rimi veikalā.

Laimētāja stāsta, ka kādu pusgadu nebija spēlējusi, jo pēdējā laikā mocījusies ar veselības problēmām, tāpēc nav bijis vaļas domāt par šādām aktivitātēm.

Sākotnēji sieviete bijusi priecīga, ka atminējusi SuperBingo centru, atgūstot 8,17 eiro no 10,50 pirkumā iztērētajiem. Taču par 6000 eiro laimestu papildspēlē Džokers 7 bijis šoks, no kura vēl nespējot pilnībā atgūties.

Sievietei šis ir pirmais lielais laimests un tas pavisam noteikti tikšot iztērēts ceļojumam. Konkrēts galamērķis vēl neesot izdomāts, taču tā noteikti būšot kāda silta zeme.

Jāpiebilst, ka Latvijas iedzīvotāji ik pa laikam dalās ar interesantiem stāstiem, kā laimējuši loterijās. Piemēram, nesen tika vēstīts, kā pāris no Ēdoles vienā mirklī tikuši pie 100 000 eiro.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:02

Jaunākās diskusijas