Atklāta unikāla diēta - kas jāed, lai ilgi dzīvotu un nomirtu miegā

tautaruna.lv 15.sep 2019
 
Ilze Zvēra/F64
Krievu prfesors Fjodors Uglovs - viens no pasaules labākajiem ķirurgiem - spēja maksimāli pagarināt savu dzīvi. Pateicoties speciāli izstrādātai uztura sistēmai, viņš nodzīvoja līdz 103 gadu vecumam.

Ķirurgs, kas ne reizi vien bija iekļuvis Ginesa Rekordu Grāmatā, atklāja, ka izstrādājis speciālu diētu. To ievērojot, viņš spēja saglabāt lielisku veselību un nodzīvot ilgu mūžu.

Tagad diēta ir atklāta. Pēc profesora teiktā, organismu var attīrīt no toksīniem, pie tam svarīgs ir ne tikai ēdiens, bet arī ēdiena uzņemšanas laiks.

No rīta jāizdzer melna tēja vai kafija bez cukura un piena. Pēc tam jāapēd vārīta ola un 8 melnās plūmes.

Pusdienās 200 grami vārītas vistas vai lielas cūkgaļas vai zivs, viens apelsīns, 100 grami svaigu kāpostu vai burkānu. Dienas laikā vēl var apēst 30 gramus cietā siera, ābolu vai apelsīnu.

Vakariņās glāze kefīra vai piena.

Diēta paredzēta desmit dienām. Tie, kas to esot ieturējuši, ir sasnieguši labus rezultātus.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Ha!Manā skatījumā,103 gadus(un pat ilgāk) var nodzīvot vien cilvēki,kuriem ar smadzenēm viss ir kārtībā.Pozitīvi domājoši,visu un visus mīloši,piedod spējīgi cilvēki.Personīgi pazīstu vairākus tādus cilvēkus,kuri pat,ja nesasniegs šo vecumu vai līdz tam nenodzīvos,viņi nomirs LAIMĪGI!Nav svarīgi- miegā,vai turot savā rokā šinī dzīvē paliekošo rokas.Lai možs gars, savstarpēja sapratne,mīlestība visiem potenciālajiem ilgdzīvotājiem!

15.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:22

Jaunākās diskusijas