FOTO: Sieviete šokēta par brokastīm kādā Daugavpils kafejnīcā

tautaruna.lv 15.sep 2019
 
Privātais arhīvs/sudzibas.lv
Kāda sieviete dalās nepatīkamā pieredzē, vēloties parbrokastot picērijā "Čili Pica" Daugavpilī.
Sieviete raksta, ka pasūtītajā ēdienā ieraudzīju ko neēdamu.

"Ienākot Čili Picā T/c Solo (Daugavpilī), nolēmām pasūtīt brokastis. Tātad tika pasūtītas brokastis - plānās pankūkas ar biezpienu (kurās jau biezpiens likās mazliet skābs) , kā arī tika pasūtīta otra porcija - vēršacs ar kartupeļu pankūkām un bekonu. Ēdot brokastis, vienā no vēršacīm tika konstatēts iecepts garš, melns mats! Iesaku izvēlēties labāk citu vietu maltītēm!" raksta apmeklētāja.

Tikmēr komentāros cilvēkiem ir dažādi viedokļi. Daļa raksta, līdzīga situācija varēja gadīties jebkurā kafejnīcā. Daļa komentētāju vērš uzmanību ies tieši minētās kafejnīcas slikto reputāciju.

"Minētā iestāde (neatkarīgi no atrašanās vietas) jau ilgus gadus ir izcēlusies ar visādiem nesmukumiem uz saviem šķīvjiem. Pats jau vairākus gadus tur pat nerādos. Nemazgāti, smilšaini salāti, kartona picas, ilgais gaidīšanas laiks, pat neskatoties ,ka apmeklētāju skaits uz vienas rokas skaitāms," teikts kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka cilvēki bieži sūdzas par Rīgas kafejnīcām gan ēdiena kvalitātes, gan darbinieku attieksmes dēļ.

Tā nesen kāda sieviete pastāstījusi par murgu, ko piedzīvojusi Latvijā populārā kafejnīcā.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Bieži esmu čili picā,jo patīk .Vienreiz atnesa sadegušu picu.Zvanīju uz administrāciju,teica,ka nokārtos.Bet ievēroju,ka tur ļoti bieži mainās darbinieki.Labākā ir ORIGO.Tur labāk apkalpo.

16.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:17

Jaunākās diskusijas