Tā tik ir veiksme! Jauns rīdzinieks tiek pie milzīgas naudas

tautaruna.lv 5.sep 2019
 
Reuters/Scanpix/LETA
28.augusta Vikinglotto izloze izrādījās ļoti veiksmīga kādam jaunam rīdziniekam, kurš tika pie 47 688,44 eiro laimesta, jo atminēja 5 skaitļus un Vikingskaitli, raksta "latloto.lv".

Noformējot laimestu vīrietis atklāj, ka šo skaitļu loteriju spēlē jau aptuveni gadu. Iedvesmu smēlies no draugiem, kuri dažreiz nopirkuši pa skaitļu loterijas biļetei. Vīrietis nolēmis pārbaudīt - cik veiksmīgs viņš ir. Veiksmi gan nepārbaudot ļoti regulāri - brīvos līdzekļus šai nodarbei atvēlot tikai ik pa laikam un skaitļu izvēli atstājot ātrspēles ziņā.

Laimests veiksminieku patiešām pārsteidzis, jo, ienākot savā iLOTO kontā, spēlētājs lodziņu ar prieka ziņu automātiski aizvēris un vēl kādu brīdi dzīvojis neziņā par iespaidīgo veiksmi.

Vēlāk gan pamanīts - gan laimesta fakts, gan tas noformēts Latvijas Loto birojā, un nu var ātrāk tikt vaļā no mājokļa kredīta, kā arī izbaudīt saulainu atvaļinājumu!

Jāpiebilst, ka Latvijas iedzīvotāji ik pa laikam dalās ar interesantiem stāstiem, kā laimējuši loterijās. Piemēram, nesen tika vēstīts, kā pāris no Ēdoles vienā mirklī tikuši pie 100 000 eiro.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Tas viss ir sūds,man toties vienā sekundē izgāja vēders!YOPTVAJUMATJ,TĀ GAN IR VEIKSME!

5.septembris 2019 Atbildēt

Kas kuram tuvāks. Bet tu esi rupeklis ar intelektu, kas mazāks par Andrīša krāniņu.

6.septembris 2019 Atbildēt

Esi aptaustījis un izmērījis Kiviča krāniņu ? Nopietni ? Eh…

7.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:22

Jaunākās diskusijas