Paskat, kāda Edgaram Rinkēvičam humora izjūta!

tautaruna.lv 4.sep 2019
 
Oksana Džadana/F64
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sociālajā tīklā Facebook dalījies ar amizantu foto, kurā redzami izraksti no Ministru kabinetā iesniegtajiem tiesību aktu projektiem.

"Iepriekšējā nedēļā ievietoju izrakstu no Aizsardzības ministrijas pērlēm, šodien kārta normatīvo aktu jaunradei, ko pirms daudziem gadiem apkopoja Valsts kanceleja," raksta Rinkēvičs, atzīmējot, ka jūtas "priecīgs".

Tikmēr komentāros gan cilvēki norāda uz ministrijās strādājošo cilvēku pareizrakstības līmeni, kā arī ierosina - iespējams, katrā ministrijā vajadzētu korektoru.

"Tā ir, bēdu ieleja .... un visiem tak ir augstākā izglītība ....lasu un gribas raudāt ..... Katrā ministrijā laikam vajag vienu korektoru...citas izejas nav.... Paldies, Jums, Edgar, protams, par iemeslu smaidam," teikts kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka iepriekš Rinkēvičs publicēja "pārrrakstīšanās pērles" no darba laikiem Aizsardzības ministrijā. Tur minēti tādi jēdzieni kā "Nacinoālie bruņotie speķi", "Kancelejas prežu iegāde" un citi.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Man prieks,ka ministra kungam ir laba humora izjūta!Paldies par šīm "pērlēm"!

4.septembris 2019 Atbildēt

Vispār gribas gan smieties,gan raudāt.Bet ko lai saka par jauno modi katra vārda galā teikt"šis te,šajā te,ar šo te,šim te,šo te".Tā runā liela daļa tv žurnālistu,politiķu u.c.ļaužu.Tas nav smieklīgi,bet kaitinoši gan.

4.septembris 2019 Atbildēt

Kādreiz ministrijās bija korektori...... un tad nāca lielā krīze un štatu samazināšana......

7.septembris 2019 Atbildēt

Tauta Runā ir visīstākā pakaļas vispirms reģistrējies pirms komentāra, tad vēlreiz pēc un tad viss pazūd kā nebijis un tā nav pirmā reize tā jau ir sistēma

7.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:45

Jaunākās diskusijas