VIDEO: Rīgās centrā vīrietis ar velosipēdu izsit autobusam logu

tautaruna.lv 3.sep 2019
 
Ekrānšāviņš no video
Sociālajos tīklos publicēts video, kurā redzams incidents Rīgā, pie Dailes tēatra.

Video redzams, kā kāda sabiedriskā autobusa vadītājs konfliktē ar velobraucēju.

Vienā mirklī velobraucēja nervi neiztur un viņš ar savu braucamrīku izsit logu autobusā.

Tikmēr komentāros pie video izcēlās diskusija par velosipēdistu braukšanas kultūru Rīgas ielās. Facebook lietotājiem ir dažādi viedokļi.

"Šī un līdzīgas situācijas apliecina, ka velosipēdus ir nepieciešams reģistrēt dalībai ceļu satiksmē, piešķirot tiem numura zīmi, tehnisko pasi un uzliekot par pienākumu iegādāties OCTA. Tehniskā apskate un KASKO lai paliek uz pašu braucēju sirdsapziņas. Protams, velosipēda vadītājam piedaloties ceļu satiksmē, jo īpaši dalot brauktuvi ar citiem transportlīdzekļiem, ir jābūt derīgām velosipēda vai auto vadīšanas tiesībām. Tās ir apliecinājums, ka vadītājs ir iemācījies CSN pietiekamā apjomā, lai nokārtotu teorētisko eksāmenu. Ja tā rīkosimies, visiem būs drošāk," teikts kādā komentārā.

"Gana kašķēties ! Visi labi ! Gan velosipēdisti, gan busa braucēji, gan vieglie ! Kamēr nesāksiet viens otru uz ceļa cienīt, bardaks nebeiksies nekad !" teikts vēl kādā komentārā.

Tāpat komentāros atsaucās arī notikušā aculiecinieki, kas raksta, ka "daudz prāta tur nebija".

Komentē 3

 
Anonīms
 

Gan jau tas jāklis uz riteņa atkal brauca pa ceļa vidu un traucēja visiem satiksmi. Derdz šie pidrilas.

3.septembris 2019 Atbildēt

Braucot ar auto,vienmēr cenšos tiem pašnāvniekiem ar līķumu apbraukt ātrāk garām!! Reizēm liekas ka viņi neredz,nedzird neko,tik drāž uz priekšu neskatoties! Ir kur varētu braukt droši pa gajeju ceļu,jo nav neviena gājēja,droši pašiem un autovadītajiem vieglāk,bet nēēē,jādrāž pa ielu!!

4.septembris 2019 Atbildēt

Pamēģiniet pabruakt. Mana pieredze - pa trotuāru var braukt plezīrā ne ātrāk par 15-20km/h, bet ja vēlies 25km/h tad ti lielākoties ir pārāk nelīdzeni un daudz paviršas nobrauktuves, apmales, kas traucē vienmērīgi braukt.

5.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:04

Jaunākās diskusijas