Profesionālas fotogrāfes darbs šokē pasākuma organizatorus

tautaruna.lv 1.sep
 
Attēlam ir ilustratīva nozīme / Ilze Zvēra/F64
Nolīgstot profesionālu fotogrāfu pasākuma iemūžināšanai, parasti tiek sagaidīts kvalitatīvs rezultāts, taču kāda pasākuma rīkotājiem nācās vilties, kad gaidītās bildes nepatīkami pārsteigušas.

Portālā "Sūdzības.lv" kāds iedzīvotājs atklāj, ka pasākumam nolīdzis profesionālu fotogrāfi, kuras darbs šokējis.

"Vienkārši pateikšu, ka bildes sanāca bez galvām (konkrēts piemērs: no trim cilvēkiem vienam galvas nav), kopbildes bez kājām, daudz bildes, kur puse no cilvēka (nevar saprast ko tieši fotografēja). Te nav runas par interesantiem kadriem, te ir runa par to, ka tādas pamata lietas kā "galvas-kājas" tiek ignorētas. Rodas iespaids, ka sieviete paņēma fotoaparātu un "šāva" ar cerību, ka kaut kas sanāks," nepamierināts ir ieraksta autors.

Viņš atklāj, ka kāds viesis arī paņēmis profesionālo fotoaparātu un viņam bildes izdevušās labākas, nekā fotogrāfam.

Tiek atklāts, ka fotogrāfam palūgts arī ko nofotogrāfēt pirms pasākuma, kas radījis jaunu apjukumu: ""Fotogrāfs" atteica, vienkārši pagriezās uz aizgāja citā stūrī, pateica, ka sāks fotografēt ar pasākuma sākumu, kaut gan telefoniski prasīju atbraukt agrāk (15 min pirms), lai uztaisītu pāris bildes pirms. Paskaidrošu, ka samaksu viņa ņem par stundām, nevis par pasākumu, tāpēc nenojaušu kāds bija pamats atteikumam."

Avots

Komentē 1

 
Anonīms
 

Tagad jau katrs, kurš var atļauties nopirkt dārgu foto kameru automātiski skaitās "profesionāls fotogrāfs"... Klients zināmā mērā pats vainīgs, vajadzēja vispirms iepazīties ar šīs "meistares" darbiem. Jebkuram normālam fotogrāfam, kurš piedāvā foto pakalpojumus, ir savs portfolio, mājas lapa un foto darbi no iepriekšējiem pasākumiem, ko parādīt potenciālajam pasūtītājam.

2.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:17

Jaunākās diskusijas