"Vienreiz tas ir jāizbeidz"; mediķis nikns par automašīnu parkošanu

tautaruna.lv 25.aug 2019
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Kāds medicīnas darbinieks publicējis dusmīgu ierakstu par automašīnu parkošanu pie daudzdzīvokļu namiem.

"Nu vienreiz, tas tak ir jāizbeidz, cik var! Padomājiet loģiski, kā mēs varam izglābt cilvēka dzīvību, ja Jūs šādi bloķējat māju iekšpagalmu ceļus!!!!" teikts ierakstā. Mediķis bijis tik nikns, ka atstājis autovadītājam zīmīti.

"Nekad, neesmu atstājis lapiņu aiz mašīnas vējstikla, šoreiz to izdarīju. Domā, kur parkojies. Labi, ka mūsu OMT vadītāji spēj izlavierēt, braucot atpakaļgaitā, jo operatīvais transports nav milzīgs, bet, kā lai izbrauc VUGD?! Sadegsiet dzīvi!!!!" vārdos nesaudzīgs ir ieraksta autors.

Ekrānuzņēmums no Facebook

Arī komentāros cilvēki izsaka kritiku par šo situāciju un, kāds pat norāda, ka neapdomīgie šoferi būtu pelnījuši skarbākus vārdus: ""Jūsu parkošanās dēļ cilvēks gandrīz zaudēja dzīvību, jo 'ātrie' nevarēja piebraukt. Bet, kas būtu, ja tā būtu bijusi Jūsu/Jūsu tuvinieka dzīvība?? Apdomājiet labi nākošajā reizē!" - es atstātu tādu zīmīti. Tomēr vēl efektīvāk - ja visus iespējamos (medicīnas, iespējams pat bēru, utt. ) izdevumus, kas radušies šīs parkošanās dēļ, piestādītu auto vadītājam. Tas ātri vien būtu efektīvi!"

Komentē 5

 
Anonīms
 

Problēma veca, kā pasaule. Līdzīgas situācijas ir ar slēgtiem vārtiem. Privātmāju saimnieki tos atver, bet daudzdzīvokļu mājās nu ļoooti reti.

25.augusts 2019 Atbildēt

taisit autostavvietas , visur.tad bus kur likt masinas

25.augusts 2019 Atbildēt

Kada jega no auto stavietam ja sofers nevar savu dirsu aizvilkt ludz majam no 100dzivokliem var nut 20 liks stavieta parejie stukes ka tik tuvak majas durvim

25.augusts 2019 Atbildēt

vajag pieņemt likumu ,ka pie daudzdzivokļu mājām var novietot noteiktu skaitu auto un ne vairak ,parējās autostāvvietā ,un likt sodu ,un problēmu nebūs

25.augusts 2019 Atbildēt

Kurš tad būs tas izredzētais, kuram ļaus parkoties? Vai RD darbinieks vai ministrijas darbonis vai kāds padomnieks....?

26.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:03

Jaunākās diskusijas