Medmāsas attieksme Jelgavas slimnīcā satriec sievieti

tautaruna.lv 25.aug 2019
 
F64
Kāda sieviete dalījusies stāstā par to, cik nelāgi izvērties Jelgavas pilsētas slimnīcas apmeklējums, kura tobrīd atradusies viņas māte.
Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta, par medmāsas rupjo attieksmi.

"Mana mamma bija ievietota Jelgavas slimnīcā terapijas nodaļā. 10. augustā gājām viņu apmeklēt. Palātas durvis plaši vaļā, viena no slimniecēm sēž uz poda, mazliet paminstinājāmies, bet tā kā durvis atvērtas un jebkurš no koridora varēja redzēt tantīti darām savas vajadzības, gājām iekšā. Medmāsa tajā brīdī veica procedūras. Atskanēja brēciens: neredzat, ka cilvēks uz poda sēž? ! Kā nu ne, redzam, visi redz, kas iet garām bet ātri izmukām laukā no palātas. Pēc brītiņa ejam atpakaļ, medmāsa rušinās pa palātu. Tā kā laiks mums ierobežots, ejam iekšā, riskējot ar nākamo bļāvienu.

Pēc brītiņa manas mammas kārta uz injekcijām. Medmāsa noliek zāļu sarakstu uz gultas un sāk laist vēnā zāles. Loģiski man gribas zināt, kas tās par zālēm, sāku lasīt, atskan nākamais brēciens: jūs Latvijas datu aizsardzības likumu zināt? Nē, nezinu! Bet es zinu cilvēcības likumu. Kas ļauns notiks, ja es zināšu, ar ko manu mammuci ārstē. Jautāju, vai mana mamma arī nedrīkst zināt? Strupa atbilde, ka medmāsas neko nedrīkst izpaust, to drīkst tikai ārstējošais ārsts. Esam pilnīgā šokā par tādu attieksmi," raksta sieviete.

Jau iepriekš ziņots par ārstu attieksmi pret pacientiem dažādās Latvijas medicīnas iestādēs.

Piemēram, kāda paciente vaino Stradiņa slimnīcas mediķus paviršībā un pēc notikušā vairs nekad nevēlas ārstēties Stradiņu slimnīcā.

Avots

Komentē 5

 
Anonīms
 

Man gan pavisam cita pieredze.Nepilnu mēnesi atpakaļ man Stradiņos veica nopietnu sirds operāciju.Joprojām nevaru aizmirst to siltumu un rūpes ,kuras saņēmu no operējošā ķirurga un ārstējošās ārstes ,un visām visām māsiņām,kā arī pat no jaunākā medpersonāla. MILZĪGS PALDIES Stradiņu sirds ķirurğijas un intensīvās terapijas nodaļas personālam par dzīvības glābšanu un kolosāli cilvēcisko attieksmi!❤❤❤❤❤

25.augusts 2019 Atbildēt

Māsiņa rīkojās pilnīgi pareizi,un nav ko bāzt savu garo degunu tur kur nevajag,ja ir kādi jautājumi par mātes veselības stāvokli un injekcijām prekš tam ir ārstējošais ārsts.

25.augusts 2019 Atbildēt

Man cits stāsts.Biju sagaidījusi savu rindu Stradiņos pie arodkomisijas speciālistiem, lai nokārtotu invaliditātes grupu.Vispirms vajadzēja samaksāt reģistratūrā 30 eiro, tad gaidīt savu rindu.Rinda pienāca ātri,taču kabinetā saņēmu atbildi,ka tā nav arodslimība, lai gan nevarēju strādāt 3 gadus.Karpālā kanāla sindroms.Par ko man bija jāmaksā?

25.augusts 2019 Atbildēt

Karpālā kanāla sindroms var būt gan arodslimība, gan nebūt arodslimība. Lai noteiktu arodslimību, darba aizsardzības inspekcija pārbauda darba vietas apstākļus kādos strādā un tad lemj ir vai nav arodslimība. Un ir jābūt darba stāžam tajā darba vietā ne mazāk kā 3 gadi. Ja 3 gadus nav strādāts, - par kādu arodslimību var būt runa?

26.augusts 2019 Atbildēt

Medmäsai taisnïba!Viņa to arī pamato un izskaidro-ar datu aizsardzību.Ja pats nav mediķis,zāļu nosaukums tāpat neko neizteiktu.Ja nu vienïgi pa rokai nav internets ar google...

26.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:57

Jaunākās diskusijas