Pēc divu stundu gaidīšanas rindā Rīgas slimnīcā nepieņem bērnu ar lūzumu

tautaruna.lv 14.aug 2019
 
Līva Simsone/F64
Kāda sieviete portālā "Sūdzības.lv" dalījusies ar nepatīkamu situāciju, ko piedzīvojusi Rīgas Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā.

Sieviete atklāj, ka slimnīcā ieradusies ar bērnu: "Esam ļoti šokēti, ka, diemžēl, traumpunktā ar bērnu, kurš ir jaunāks par 14 gadiem, nevar pārbaudīt traumu." Sieviete atklāj, ka slimnīcā par to nekur nav bijušas norādes.

Viņa stāsta, ka rindā gaidījuši vēl vecāki ar bērniem, kas jaunāki par 14 gadiem: "Gaidījām garā rindā apmēram 2 stundas, lai izsauktu mūsu numuriņu un mums dakteris jauki paziņotu, ka jābrauc uz Vienības gatvi, ko pēc principa varēja ātrāk paziņot, jo jau sieviete ar bērnu, kas bija jaunāks par 14 gadiem, bija iegājusi pie daktera traumpunktā."

Sieviete ir nepatīkami pārsteigta par šādu ārstu attieksmi: "Tā attieksme ir nesaprotama, jo īpaši, ja par to nav nekur ziņots, ka bērnus līdz 14 gadiem nepieņem un nepārbauda, tomēr traumpunkts ir traumpunkts un tas bija lūzums, kuram vajadzēja rentgenu, kaula ievietošanu vietā un ģipsi, nevis vēdera gripa, kurai arī vajadzētu bērnu speciālistu. Mēs tagad zināsim, bet būtu jauki, ja varētu izlikt paziņojumu arī citiem vecākiem."

Avots

Komentē 9

 
Anonīms
 

Bērnu slimnīca ir Vienības gatvē---blondīne!!!!!

14.augusts 2019 Atbildēt

Tas pats. Jau vairāk kā 10 gadi pagājuši, nekas nav mainījies. Tieši ģimenes ārste ieteica griezties tuvākajā traumpunktā pārbaudīties. Pēc rindas izstāvēšanas Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā mums nelaipni lika braukt uz Bērnu slimnīcu Vienības gatvē. Tur pēc rindas izstāvēšanas laipni teica aizbraukt uz Stomatoloģijas klīniku Dzirciema iela. Tur bija tik laipni un konstatēja piecgadīgajam bērnam žokļa lūzumu. Atceros, kā visu dienu pavadīju sabiedriskajos transportos un rindās ar pārgurušo raudošo bērnu.

14.augusts 2019 Atbildēt

Ne jau ārsts pie tā ir vainīgs, ka Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā nepieņem, neizmeklē un nearstē bērnus.

14.augusts 2019 Atbildēt

Būtu saprotams, ja bērnam būtu pāris mēneši un mammai vēl pēcdzemdību depresija, bet kā normāla māte var nezināt, ka bērns ir jāved uz Vienības gatvi?

14.augusts 2019 Atbildēt

Tā ir mūsu cilvēku attieksme vienam pret otru un kāda runa par algu celšanu ja darbs nav godäts---cel cik gribi algu bet uz darbu uzspļaut

15.augusts 2019 Atbildēt

Kurās durvīs galvu esi iespiedis? Es gribu strādāt un strādāju labi. Anglijā man labi maksāja un vēl dienas beigās paldies pateica. Te Latvijā skrien mēli izkāris, paveicas ka neizlamā ar piebildi "tu labi strādā, bet varētu vēl labāk un vairāk!",un tas pēc 16 stundu darbdienas!

16.augusts 2019 Atbildēt

mums lidzigi sanaca

ka arsts paskaidroja tur.

berniem vini nepalidzot

un kam tad vajag traumpunktu,

ja tur nespej palidzet

ka ari vins noradija uz dazam

pieauguso traumam ,kur ari

atsaka un suta uz citam slimnicam.

tad ir jautajums visiem

vai ta nav maldinasana cilveku

tas tak ir traupunkts

un ja tur nesniedz palidzibu

neatkarigi no vecuma ,tad sanak ta ir

cilveku maldinasana un vins ir jalikvide,

ka ari tad cilvekiem bus vairak skaidribas

un dosies uz slimnicam kur sanems palidzibu.

15.augusts 2019 Atbildēt

Rupeklis.

16.augusts 2019 Atbildēt

Risinājums pavisam vienkāršs. Uz iestādes fasādes nosaukuma plāksnes jāpievieno viens vārds "Pieaugušo". Ja šā vārda nav, tad IR jāapkalpo visi pacienti.

17.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:18

Jaunākās diskusijas