Tiek atklāts iespējamais Cēsu baisās nelaimes iemesls

tautaruna.lv 1.aug
 
Dāvis Ūlands/F64
Otrdien vēlā pēcpusdienā netālu no Cēsīm satiksmes negadījumā gājis bojā kāds smagās tehnikas šoferis. Raidījums "Degpunktā" atklāj vairāk informācijas par notikušo.

“Divas personas, braucot no Cēsu puses, pamanīja, ka ir apgāzies traktors un iekšā atrodas persona - vadītājs, kas bija iespiests traktorā. Cilvēki uzreiz meklēja palīdzību, lai atbrīvotu autovadītāju,” atklāj Valsts policijas Cēsu iecirkņa priekšnieks Aldis Pāže.

Diemžēl traumas izrādījās dzīvībai liktenīgas, bojāgājušais ir kāds 60 gadus vecs vīrietis - vietējās saimniecības īpašnieks, kurš ne pirmo gadu stūrējis smago tehniku.

Eksperti vēl skaidros, vai šoferis pie stūres varētu būt sēdies reibumā, bet, visticamāk, šis negadījums tomēr saistīts ar konkrētā ceļa pauguraino reljefu un traktora “dakšām”, kas bijušas pārāk zemu attiecībā pret segumu.

Braucot pāri uzkalniņam, piekabe, iespējams, sašūpojusies un “dakšas” iedūrušās asfaltā, radot straujas apstāšanās efektu un “savērpjot” traktoru. No smagi deformētās kabīnes izlēkt vairs nebija iespējams.

Avots

Komentē 3

 
Anonīms
 

Tad kādā ātrumā jānesas, lai pēkšņi apgāztos. Modernie traktori diezgan ātri traucas.

1.augusts Atbildēt

Esmu braucis ar visadiem traktoriem. Ir 2 veidi dimensiju/ parslegu brunurupucis un zakis. Tatad viens lenaks un otrsa atraks. Plus ja pareizi atceros kadi 7 atrumi, ja parsledz uz 7 un zaki, tad diezgan atri brauc ta apm. 40-50 km/h. Bet pateiksu vienu bedigu lietu, ja smagais auto apgazas vai vinu sanes, tad loti mazas iespejas palikt dzivam, vai attiecigi iztaisnot uz sosejas, ja sanes- ipasi slidena laika....:( Bet par traktoriem runajot pie nopietnas avarijas gandriz 100 % ir letalu gadijumu vai loti smagas traumas ar invaliditati uz muzu. Jo loti maza aizsardziba kabinei un ka likums vinam ir loti liela pasmasa, tatad vini ir smagi, smaguma centrs ir augstu, nestabils, protams, ari vel piekabe(s) 1 vai 2.

2.augusts Atbildēt

Šovasar dzirdu jau otro gadījumu ar tādu nelaimi...Tas nav ātrums vainīgs.

2.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:35

Jaunākās diskusijas