FOTO: "Būs traki!!!"; vai top komēdijas "Klases salidojums" turpinājums?

tautaruna.lv 17.jūl 2019
 
F64
Aktieris Imants Strads savā Facebook kontā publicējis attēlu no pirmās filmēšanas dienas latviešu komēdijas "Klases salidojums" otrajai daļai.

"Klases salidojums 2. 1.diena Būs traki!!!" pie attēla, kurā redzams kopā ar kolēģiem Aināru Ančevski un Juri Kaukuli, komentējis aktieris.

Komentāros cilvēki izaka atzinīgu vērtējumu par filmas pirmo daļu.

Jāatzīmē, ka Andreja Ēķa 2019. gada komēdija "Klases salidojums" vēsta par trim gandrīz pusmūža vīriešiem, kuri 25 gadus pēc skolas absolvēšanas saņem ielūgumu doties uz klases salidojumu. Viens no viņiem ir no dzīves un hemoroīda noguris ģimenes galva, otrs ir mežonīgs rokeris ar kaislīgām pielūdzējām katra koncerta aizkulisēs, trešo tikko pametusi sieva.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Nopietni??? Nu tad laikam es esmu dīvaina, jo, manuprāt, šī bija viena no jēlākajām latviešu filmām, kāda uzņemta. Ļoti, ļoti neveiksmīgs centiens veidot pakaļdarinājumu amerikāņu komēdijām, piemēram, "Hangover".

19.jūlijs 2019 Atbildēt

Elva! Pie Tava vērtējuma-citiem vārdiem:"Filma-nav īsti-"latviešu filmām"-pieskaitāma.Latviskumu-ne-at-ai-no!Pirkstu/ragu kombinācija-apliecinājums-"Kalpoju Sātanam!"-nav latviskums. Tieši tāpat kā Straujumas:"Es esmu lepna par savu Ārlietu ministru!" Gaidīt-nākošo-viņas-paziņojumu-jaunu:"Priecīgs-man-jaunums! Es-lepojos-ar-savu-maz-dēlu!"

Čakste/Kārlis Ulmanis/Meirovis:"Kas?Ar ko?Par-ko?Ne-var-būt!"

22.jūlijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:11

Jaunākās diskusijas