FOTO: Iedzīvotājs orģinālā veidā pārsteidz pastnieku Kandavas pusē

tautaruna.lv 17.jūl
 
F64 Photo Agency
"Latvijas Pasts" dalījies ar fotogrāfiju, kurā redzams, kādā veidā iedzīvotājs cenšas pasargāt savu pastkastīti un tās saturu no samirkšanas.

"Prieks, ka īpašas rūpes tiek veltītas savas korespondences aizsardzībai! Vasara šogad mūs nelutina, tāpēc svarīgi atcerēties no lietus pasargāt ne tikai sevi, bet arī sev adresētos sūtījumus.

Daudzviet pastkastīšu saimnieki izvēlas izvietot īpašus jumtiņus, kas pasargā pastkastīti nokrišņu laikā, savukārt kāds Kandavas novada iedzīvotājs ir īpaši oriģināls un paslēpis savu pastkastīti zem lietussarga.

Pārbaudi, vai esi parūpējies par drošu sev pienākošo sūtījumu saņemšanu, lai mūsu pastnieks ar prieku varētu piegādāt vēstules, paciņas un preses izdevumus!" aicina Latvijas Pasts.

"Latvijas Pasta" misija ir nodrošināt kvalitatīvus pasta pakalpojumus visā Latvijas teritorijā. Pastnieki sasniedz attālākās viensētas un spējam piegādāt sūtījumus uz jebkuru adresi pasaulē.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Tas kā pasta kastītes ir jāsargā no atmosfēras nokrišņiem - sniega, lietus tas godu nedara kastīšu izplatītājiem Latvijas Pasts un kastīšu izgatavotājiem. Pašam ir nācies no kastītes izņemt laikrakstus,, slapjas trauku lupatas veidā"

18.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:54

Jaunākās diskusijas