Neatlaidība sievieti Tukumā noved pie milzīgas naudas summas

tautaruna.lv 17.jūl 2019
 
AFP/Scanpix
Kādai sievietei Tukumā veiksme uzsmaidījusi momentloterijas Smaids izskatā, atnesot 15 000 eiro vērtu laimestu, informē latloto.lv.

Laimētāja stāsta, ka momentloterijas sākusi iegādāties pirms pāris gadiem, kad meita iepazīstinājusi ar iespēju loterijas biļetes iegādāties internetā - vietnē www.latloto.lv - un kopš tā laika viņai šis esot iemīļots hobijs.

Momentloterijā Smaids laimētie 15 000 eiro esot viņas līdz šim lielākais laimests un, kā atzīst pati laimētāja, viņa uz to apzināti gājusi, regulāri piedaloties loterijās un paredzot, ka kādu dienu laimēs, ko ievērojamu.

Plānu laimesta tērēšanai esot daudz - visām iecerēm ar Smaida laimestu pat būšot par maz. Laimētāja atklāj, ka alga vienmēr aiziet visām saimnieciskajām vajadzībām un šis laimests ievērojami atvieglos dažādu plānu izpildi.

Jāpiebilst, ka Latvijas iedzīvotāji ik pa laikam dalās ar interesantiem stāstiem, kā laimējuši loterijās. Piemēram, nesen tika vēstīts, kā pāris no Ēdoles vienā mirklī tikuši pie 100 000 eiro.

Komentē 2

 
Anonīms
 

vai tad tā ir milzīga naudas summa,pat kārtīgs autiņš nesanāk,lai gan nabaga latvietim tas ir daudz.Vēl nodokļus nomaksās un tik sūds vien paliks.

20.jūlijs 2019 Atbildēt

Nu, tak atrod iespēju paņirgāties, "MIlzīga naudas summa!"(-3000 nodokļos ), un dzīvo cepuri kūldams!

21.jūlijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:33

Jaunākās diskusijas