Sieviete sašutusi: draugu atsakās uzņemt psihiatriskajā slimnīcā Rīgā

tautaruna.lv 21.jūl 2019
 
F64
Kāda sieviete sūdzas par, viņasprāt, sliktu attieksmi Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā.
Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta, ka viņas draugu slimnīcā atteicās uzņemt.

"Esmu ļoti neapmierināta ar psihiatrisko slimnīcu! Vakar manam draugam palika slikti ar psihi. Viņš nebija 3 vai 4 diennnaktis gulējis, viņam palika slikti - sākās halucinācijas. Vecāki aizveda viņu uz psihisko slimnīcu, bet tur viņu neņēma pretī! Cilvēku ar halucinācijām! Iedeva sarakstu ar nummuriem, kur var zvanīt! Ko darīt cilvēkam un viņa tuviniekiem, ja viņam paliek slikti un viņam tajā brīdī nav lieki 200€, lai samaksātu privātai klīnikai? Vai tiešām viņam jāizdara kaut kas briesmīgs, lai viņu paņemtu slimnīcā?" sašutusi ir sieviete.

Tikmēr komentāros sievietei ieteikts, ka, iespējams, vajadzēja draugu "ārstēt" mājas apstākļos, proti, piespiežot izgulēties.

Jau iepriekš ziņots par ārstu attieksmi pret pacientiem dažādās Latvijas medicīnas iestādēs. Piemēram, kāda paciente vaino Stradiņa slimnīcas mediķus paviršībā un pēc notikušā vairs nekad nevēlas ārstēties Stradiņu slimnīcā.

Avots

Komentē 4

 
Anonīms
 

Visticamāk būs bijusi vajadzība pēc narkoloģiskās palīdzības, nevis psihiatriskās. "Baltās pelītes" pēc ilgas dzeršanas. Nav dzērāji jāārstē par valsts naudu.

21.jūlijs 2019 Atbildēt

Varējāt rakstīt iesniegumu/paskaidrojumu,ka draugs neadekvāti uzvedies,draudējis ar fizisku spēku izrēķināties.Pie mums savādāk nepieņem pacientus.

21.jūlijs 2019 Atbildēt

Vinķele izlasīs un iejauksies, viņa psihus dikti mīl! :) tautaruna.nra.lv/rasols/286654...slimnica-riga/

21.jūlijs 2019 Atbildēt

trakos nevajag vest uz slimnicu visvienkarsak palaist lai staiga

22.jūlijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:30

Jaunākās diskusijas