Cilvēkus sadusmo sievietes stāsts par "paviršu abortu" Dobeles slimnīcā

tautaruna.lv 16.jūlijs 2019, 9:23
 
F64
Kāda sieviete dalījusies ar stāstu par to, ka, viņasprāt, Dobeles slimnīcā viņai pavirši veikts aborts.

Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta, ka pēc aborta pēc tam vēlreiz nonākusi slimnīcā.

"Dobeles slimnīcā man tika veikts legālais aborts, summa 120€. Aborts ilga 15 minūtes. Atbraucot mājās, viss vēders nenormāli sāpēja, katru dienu temperatūra. Sāku klibot, jo nevarēju pastaigāt normāli, aiz sāpēm. Tad man nāca uz biksīšu ieliknīšiem kādi atgriezumi, pamanīju bērna maziņu kājiņu un ribas vienas puses, sapratu, ka visu man neizņēma laukā. Trešajā dienā temperatūra 39,9. Izsaucu ātros, aizveda mani uz Jelgavas slimnīcu. Kur konstatēja, ka ir iekaisums, tagad ārstējos mājās ar antibiotikam," raksta sieviete.

Jāpiebilst, ka šī sūdzība pamatīgi sadusmoja interneta komentētājus.

Cilvēki kritizē sievieti par sūdzību kā tādu.

"Ļoti ceru ka tas ir feiks! Ja nav, tad Tas ir cinisma kalngals! Tā runāt par nedzimušo bērnu... savu bērnu! Morāles nekādas nav? Kauns...," teikts kādā komentārā.

Tomēr kāda komentētāja lūdz vairāk uzmanības pievērts tam, ka medicīniskais pakalpojums veikts nekvalitatīvi.

"Es, protams, negribu neko teikt, bet bērna dzimšana ir katra viņa vecāka izvēle. Daudziem šķiet, ka aborts tas ir nepareizi un ak vai (!) maziņā slepkavība. Nebūt nē. Ar likumu ir norādīts periods, kad cilvēks var visu apdomāt un pieņemt lēmumu. Ir dažādas dzīves situācijas. Ne Jums pēc tam šo bērnu barot, nedz ģērbt un audzēt. Ģimenes pabalsts Latvijā nebūt nav tik liels, lai varētu nopirkt pamperus un speciālo zīdaiņu ēdienu tādā apjomā, kādā bērns tos patērē. Un pirms rakstīt tādus komentārus "labi, ka tev nebūs bērnu" vai "atradusi par ko sūdzēties", izlasiet lūdzu sūdzību un saprotiet pretenziju. Neizrādiet, lūdzu, savu attīstības līmeni ar žulti. Cilvēks ir samaksājis par medicīnisko pakalpojumu 120 eiro, lai to uztaisa KVALITATĪVI. Tas nozīmē - bez sekām. Un pretenzija mums norāda uz to, ka ārstam, kas veica procedūru nepietiek kompetences, lai redzētu ko viņš ir sadarījis un vai darbs ir pabeigts. Iedomājieties! Šodien tas ir nekvalitatīvi veikts aborts un rīt tā var būt operācija Jums vai Jūsu tuviniekiem," teikts komentārā.

Jau iepriekš ziņots par ārstu attieksmi pret pacientiem dažādās Latvijas medicīnas iestādēs. Piemēram, kāda paciente vaino Stradiņa slimnīcas mediķus paviršībā un pēc notikušā vairs nekad nevēlas ārstēties Stradiņu slimnīcā.

Avots

Komentē 3

 
Anonīms
 

Komentārs uz komentāru!!!! Pirms "jāties" bez prezervatīva par sekām arī japadomā, tas arī atšķir cilvēku no dzīvnieka.....Šis laikam, nav tas gadījums!!!

16.jūlijs 2019, 21:54 Atbildēt

Kāja un ribiņas vai nepareizi kaut ko izlasīju, cik tas bērns bija liels kā veica abortu. Pirms liecies guļus padomā pa sekām.

17.jūlijs 2019, 15:52 Atbildēt

Negribu uznjemties tiesnesha lomu, bet mans ieteikums visaam sievieteem, kuras taisaas taisiit abortu vai jau to ir izdariijushas ! Nekad nedarat to, par ko jums peec tam buus ruugti jaanozjeelo, sevishkji ja iet runa par abortu, kaa shajaa gadiijumaa kad reaali tiek izdariita slepkaviiba beernam kursh tajaa atiistiibas stadijaa jau juut un pat sajuut briesmas maates veederaa un kursh nevar sevi aizstaaveet un pateikt : Mammu, nedari to, jo tu ar savu izveeli nogalinaasi mani, bet man varbuut gribas dziivot un redzeet sho pasauli ! Shajaa gadiijumaa pati sieviete ir savam beernam pateikusi nee - tev nebuus dziivot, proti, ienjem Dieva vietu un nosaka likteni savam beernam, bet tas ir shausmiigs greeks - Tev nebuus nokaut ! Shis bauslis atiecas uz visaam sievieteem, kuras kaut kaadu iemeslu deelj veelas nogalinaat savus beernus, jo shinii gadiijumaa iet runa par abortiem un nevis par citiem slepkaviibas veidiem, kur protams arii atiecaas shis bauslis - tev nebuus nokaut ! Un nevajag zjeeloties un aizbildinaaties par valsti kura izmaksaa mazus pabalstus un taa taalaak, bet driizaak veersties pie Dieva - uzticeeties Vinjam un luugt paliidziibu, jo Dievs ir Tas, kursh visu veersh par labu, pat, ja valsts nenaak pretiim un nepaliidz ! Uzticieties Dievam un gan jau Dievs visu savaa laikaa izkaartos taa, ka ne kaa jums jaunajaam maaminjaam netruuks - vajag tikai uzticeeties ! Ar abortu sievietes pauzj skalju neuztiiciibu Dievam un tas jau ir smags greeks un sirdzapzinjas jautaajums !

17.jūlijs 2019, 16:36 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:55

Jaunākās diskusijas