Kāpēc Salaspilī bērni tiek pakļauti briesmām?

tautaruna.lv 4.jūl 2019
 
Ekrānšāviņš no video/Bez Tabu
Salaspils vecāki ziņo par pilsētā esošu rotaļlaukumu, kura stāvoklis apdraudot bērnu drošību, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
Izlūzuši dēļi, noplīsušas šūpoles, sarūsējušas konstrukcijas, no kurām sen nogājusi krāsa - skats, kas paveras, uzlūkojot bērnu laukumu, kas atrodas starp Salaspils sporta halli un Pareizticīgo baznīcu. Vecāki norāda, ka nepieciešams veikt virkni uzlabojumu.

Māmiņa Ramona iecienījusi meitu vest uz konkrēto rotaļlaukumu, jo tas atrodas blakus mājām. Viņa informē, ka kopā ar vairākiem citiem bērnu vecākiem kopš pavasara regulāri apmeklējot pilsētas pašvaldību, lūdzot teritoriju sakārtot.

Pagaidām lūgumi nav vainagojušies panākumiem, jo arī blakus mājā dzīvojošajiem cilvēkiem jābūt gataviem ieguldīt savus līdzekļus, lai laukums piedzīvotu pārmaiņas. Taču informācijas par to, ka iedzīvotāji tam ir gatavi, - neesot.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

Tā māmiņa Dmitrijeva uz citu cilvēku rēķina grib saviem sīkajiem sakārtot laukuma. Lai iet rashka ieskrieties. Kad Mums bija mazi bērni tad paši visu labojām. Ja vīrs lohs tad ko darīt.

5.jūlijs 2019 Atbildēt

Atvainojos Dmitrijevas kundzei, jo kàds uzticams avots dezinformèja mani par uzvàrdu. Tas nebija adresēts viņai. Bet, kàds jautàja vai man esot nepatika pret krieviem, tad teikšu ka krievi ir dažādi, un pret kremļa noderīgiem idiotiem šeit, kas balso par sasmaku mīlestību viennozīmīgi neizjūtu .

16.jūlijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:11

Jaunākās diskusijas