Pircēja: Tomāti laikam ir iebalzamēti; glabājas svaigi mēnešiem

tautaruna.lv 25.jūn
 
Dmitrijs SUĻŽICS, F64 Photo Agency
Mēdz jau teikt, ka ēst augļus un dārzeņus ir veselīgi. Ja tie audzēti pašu dārzā, šaubu nav, ka tie būs veselīgi, bet ko mēs īsti nopērkm veikalā?

"Nopirku šādu skaistu tomātu ķekariņu, pāris dienas pirms savas dzimšanas dienas 15 aprīlī, noslēpu no saviem mīļajiem, lai kāds nejauši neapēd, bet pati aizmirsu uz galda to uzlikt, atradu to jau pēc mēneša- maijā, tas bija sveiks un vesels un tad jau es veicu eksperimentu, glabāju to vēl veselu mēnesi un tagad jau pagājuši 2 mēneši un pāris tomātiņi atdalījās no ķekariņa un viegli apvīta.....ko tagad darīt !!! Apēst!? Bet domāt varētu, ka tie ir iebalzamēti, saķīmiķoti, jā atvesti no Beļģijas, safasēti Viļņā !!! Forši...," facebook raksta Rita B.

Facebook

Pie ieraksta cilvēku steiguši komentēt, ka parasti tomātus ātri vien iekļauj maltītē, tāpēc pat prātā neesot ienākusi doma, ka veikalā pirktie ir tādi ilgdzīvotāji.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Kārtīgi novakti un nesadauzīti tomāti glabājas ļoooti ilgi, arī bez ķīmijas pašu siltumnīcā audzētie.

25.jūnijs Atbildēt

Mu Maxima veikalos pārdotie tomāti un gurķi neglabājas ļoti ilgi. Jo jau pirms tam, ceļojuma uz Latviju laikā, ir ilgi noturēti saldētavās. Gurķi vispār viņiem ir briesmīgi (ja tai pašā vakarā neapēd), jo jau pēc 2 dienām paliek sausi un dzelteni, bet tomātiem parādās melnie puves plankumi.

Kapēc tā?

tapēc, ka visi šie māksligi radītie dārzeņi vajadzīgi ne jau, lai cilvēkus pilnvērtīgi pabarotu, bet, lai Maxima gūtu maksimālo peļņu, ko pēc tan no Latvijas aizvest projām.

Un nedomājiet, ka Rimi ir cēlāks

25.jūnijs Atbildēt

Jaa,taa ir taisniiba,arii mani audzeetie tomaati,kaartiigi salikti kastiitees,glabaajaas loti ilgi.

25.jūnijs Atbildēt

jāmāk atšķirt tomātus!auzas i to sanāks zupa!a tomāts jāgaida!moš nesapūs!

26.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:55

Jaunākās diskusijas