Vīrietis pamatīgi sadusmojas par notiekošo Vecāķu pludmalē

tautaruna.lv 13.jūn 2019
 
F64
Vecāķu pludmales apmeklētāju nepatīkami pārsteidzis skats publiskajā pludmales zonā – starp “apģērbtajiem” atpūtniekiem arvien vairāk redzami arī nūdisti, vēsta raidījums "Bez Tabu".

Situāciju novērojis Igors - pastaigājoties pa pludmali, novērojis kailsauļotājus, kuri atpūšas Vecāķu pludmalē. Viņš vēlas noskaidrot, vai nūdisti drīkst Vecāķu pludmalē atpūsties kaili, jo apkārtnē neesot nekādu norāžu, kas liecinātu, ka pludmale atvērta nūdistiem.

"Vecāķu pludmale pamazām pārvēršas par galveno nūdistu mītnes vietu vasarā. Pie krasta lielā skaitā atrodas pavisam pliki cilvēki - atpūtnieki peldkostīmos ir mazākumā. Šobrīd tas izskatās pēc tīšās ķermeņa demonstrēšanas. Man šķiet, ka kārtībai tomēr jābūt un publiskajā pludmalē nūdistiem nebūtu jāatrodas!" pauž Igors.

Vecāķu pludmali apsaimnieko Rīgas Ziemeļu izpilddirekcija. Pārstāvis Roberts Elksnis stāsta, ka vasaras sezonā teritoriju pastiprināti uzrauga likumsargi, kuri, ieraugot nūdistus, aicina tos apģērbties.

Avots

Komentē 4

 
Anonīms
 

Tas ir arprac. Kad mētelis virinatajs staigā, to arestē. Bet viņam ir vismaz mētelītis.

13.jūnijs 2019 Atbildēt

Kails ķermenis nav grēks. Grēcīgas ir mūsu domas !

13.jūnijs 2019 Atbildēt

kur tad ir norādes, nūdistu pludmale? ? Varētu pludmalēs būt atseviškas zonas, bet peldoties ejot, lai apģērbjas.

14.jūnijs 2019 Atbildēt

Elisa un Valdi !!! Aizeijet Vācijā uz pilsētas pirti . Staļina laika paliekām ir kauns no Ievas un Ādama kostīmā apģērbtiem peldētājiem.

Nepatīk , ejiet uz citu pludmali . Nelaimīgie stukači .

16.jūnijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:00

Jaunākās diskusijas