Levits: Man ir tikai viens profils sociālajos tīklos, pārējie ir viltoti

tautaruna.lv 9.jūn
 
SCANPIX
Jaunievēlētais Latvijas prezidents Egils Levits ir gatavs komunicēt ar Latvijas iedzīvotājiem sociālajos tīklos. To viņš pavēstīja intervijā radio "Baltkom".

Levitam esot viens konts mikroblogošanas vietnē Twitter, vēlāk viņš pārņems arī oficiālo Latvijas prezidenta kontu.

Savukārt visus pārējos kontus sociālajos tīklos ar savu vārdu Levits nosauca par viltotiem.

"Ir viens konts LevitsVALSTSGRIBA (@valstsgriba). Tas ir īstais konts, kas tika izveidots manas grāmatas publicitātei. Protams, to varu izmantot, lai paustu savas domas. Drīz vien pārņemšu arī oficiālo prezidenta kontu," pastāstīja Levits.

Kā pauda Levits, sociālajos tīklos viņš paudīs savas domas par Latvijā aktuāliem jautājumiem, kā noteikti solījās lasīt iedzīvotāju komentārus.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Ess tevi paziśu pwc zvaigzni pierê un spermu mattos

10.jūnijs Atbildēt

Aizveries Janson ar savu vistas izmēra gudrību.Un to sakot,es aizvainoju vistu.

Levita k.gs ir labākais prezidents,kurš mums ir bijis kopš VVF,ja ne pats labākais kopš neatkarības atjaunošanas. Es,prezidenta k-am novēlu tik tiešām rūpēties par MŪSU valsti,valsts neatkarību,un censties neatkarību saglabāt par jebkuru cenu. Tam kas notika 1940.gadā,nebij jānotiek,un es ļoti ceru,ka Jūsu laikā nekas tāds neatkārtosies.

13.jūnijs Atbildēt

Labdien.

Pirmkārt, apsveicu jaunievēlēto Latvijas Republikas Valsts PREZIDENTA un es novēlu Jūsu Ekselencei strādāt pie Latvijas KONSTITŪCIJAS stiprināšanas.

Otrkārt, pirms diviem gadiem "TautaRunā" konferences laikā mēs tikāmies Latvijas Nac. bibliotēkā un es lūdzu Jūs palīdzēt man starptautiskajā Tiesā Strasbūrā.

Šodien es lūdzu Latvijas Valsts PREZIDENTU par to pašu palīdzību,jo Latvijas KONSTITŪCIJAS vajātāji turpina aktīvi/!/strādāt bez soda,turpina vadīt Latviju karā!

Paldies.

10.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:37

Jaunākās diskusijas