VIDEO: Vīrietis Burtnieku ezera vidū ierauga ko neparastu

tautaruna.lv 19.jūn
 
Ekrānšāviņš no video
Kāds vīrietis, makšķerējot Burtnieku ezerā, pamanījis ko neparastu.
Viņš sociālajā tīklā facebook publicējis video, kur ezera vidū redzams alnis.

"Šodien sanāca interesanta cope. Alni nocopēju. Alnis Burtnieka ezera vidū. Varu iepriecināt, ka alnis laimīgi pārpeldēja ezeru. Skaisti!" raksta video autors.

Tikmēr komentāros cilvēki norāda, ka vīrietim nevajadzēja biedēt dzīvnieku, ar laivu riņķojot viņam apkārt.

"Nevajadzēja jau ar to laivu riņķot un baidīt, tikai tapēc lai nofilmētu. Cik tam dzīvniekam spēku ir, tik ir," teikts kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka cilvēki ik pa laikam stāsta par dažādiem atradumiem un ieraudzīto ūdenstilpņu un jūras tuvumā. Tā pirms kāda laika tika ziņots par kādu neparastu atradumu pie jūras.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Idiots , gandrīz noslīcināja alni !

19.jūnijs Atbildēt

nu kur var būt tik aptaurēts ??? Man likās, ka laukos ir gudrāki cilvēki?!

19.jūnijs Atbildēt

Nu Burtnieks jau tāda peļķe vien ir. Sausākā laikā pat cilvēks, kas nav sēdoša suņa lielumā, var pārbrist pāri. Liela, bet sekla peļķe.

19.jūnijs Atbildēt

tiešām preteklis ,ne jau jāuztrauc dzīvnieks ,kurš tā jau ir stresā ,labi ka labi nabaga dzīvnieks

19.jūnijs Atbildēt

Patiešām tā arī gribas nosaukt par idiotu- vai galvas nav uz pleciem, ka jāriņķo nabaga dzīvniekam apkārt? Ceru ka nemelo, ka tas nabags neaizgāja pa burbuli....

19.jūnijs Atbildēt

Būsim atklāti tie kuri visi rupji sakot ,,nodirš" to cilvēku kas to ir uzņēmis, jūs pārējie nebūtu labāki paši jūs ta darītu, ja kaut ko tādu ieraudzītu un dažs labs brauktu klāt pat vēl tuvāk...

19.jūnijs Atbildēt

Nesatraucieties, nekāda apkārt braukšana nenotika. Pārliecinājos vai alnim viss kārtībà, sazinājos ar attiecīgajiem dienestiem pārjautājot vai šādās situācijās nav nepieciešama kàda palīdzība dzīvniekam. Pabraucu mazliet no tās puses, lai alnis uzņemtu savu iepriekšèjo kursu un devos savās gaitās tālāk. Nevajag izdarīt secinājumus un spriest par lietām no 20 sek ieraksta. Manas rūpes par šo alni bija lielākas nekā dažam labam rūp nelaimē nonācis cilvēks. Jauku dienu!

22.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:27

Jaunākās diskusijas