Sieviete pastāsta par grūtnieces piedzīvoto murgu Vidzemes slimnīcā

tautaruna.lv 9.jūn
 
F64
Kāda sieviete dalījusies ar stāstu par negatīvu pieredzi, ko nācies piedzīvot viņas māsai, kas vēl tobrīd bija grūtniece.
Sieviete portālā "sudzibas.lv" raksta, ka medicīnas darbinieku attieksme Vidzemes slimnīcā bijusi briesmīga.

"Ar māsu grūtnieci bijām aizbraukušas uz VĪdzemes slimnīcu. Vēlos izteikt lielu kaunu tai dakterei vai māsiņai, kura mūs ginekoloģijas nodaļā pieņēma. Viņa pat neuzskatīja par vajadzību stādīties priekšā. Māsa izstāstīja savu sāpi, ka viņai ir regulāras kontrakcijas un ir pārstaigāts laiks. Uz ko persona, kas bija atnākusi, norādīja, ka tam tā jābūt, nepārbaudot neko pilnīgi. Pāršķirstot mātes pasi, teica, lai braucot tikai uz 1 jūniju, jo tad arī laiks ir... Tai pašā laikā Siguldā viņa dzemdēja 4 h vēlāk ar grūtībām un nomocījusies. Man jautājums, kāpēc jāriskē ar mātes un bērna veselību?" neizpratnē ir sieviete.

Tikmēr komentāros cilvēku domas dalās. daļa uzskata, ka ārstam vajadzējis iedot "kukuli", jo "ārstu zvērests retajam ārstam vairs ko nozīmē".

Tikmēr vēl kādā komentārā aprakstīta pozitīva pieredze slimnīcā.

"Nesen kā draudzene dzemdēja, nezinu, bet mums bija ļoti laba un pretimnākoša attieksme. Uzreiz aizveda pārbaudīt un viss bija lieliski. Personāls arī visi iesaistījās, kad sākās dzemdības," teikts komentārā.

Atgādinām, ka 2018.gada decembrī portāls nra.lv ziņoja par gadījumu, kad Daugavpils slimnīcā ārste atteikusies hospitalizēt grūtnieci ar asiņošanu un temperatūru.

Latvijas Televīzija vēstīja, ka, Daugavpils reģionālās slimnīcas ginekoloģijas nodaļā ginekoloģe atteikusies hospitalizēt grūtnieci, kurai bijusi vairāk nekā 38 grādus augsta temperatūra un sākusies asiņošana.Sieviete sociālajā vietnē "Facebook" ievietojusi video, kurā dzirdama abu pušu saruna. Pēc tās noprotams, ka mediķe pacienti nav apskatījusi, bet vairākkārt uzstāj, ka viņai nav asiņošanas. Daktere vienā brīdī arī sacījusi: "Ejiet ar savu tizlo grūtniecību, kur jūs gribat."

Avots

Komentē 7

 
Anonīms
 

"" Pāršķirstot mātes pasi""- ar ko tad īsti bijāt aizbraukusi - māsu vai māti?????

9.jūnijs Atbildēt

Mātes pase ir dokuments (kā slimības vēsture), ko piešķir topošajām mātēm.

9.jūnijs Atbildēt

Cienita -katrai grutniecei ir dokuments ...mates pase…..

10.jūnijs Atbildēt
Ventuks > guna.linnuste

Jāpadara Biruta grūta. Tad viņa zinās.

10.jūnijs Atbildēt

Dakteris ir cilvēks kurš nekad visiem neizdarīs tā ka neviens neapvainosies. Bet ko mēs darīsim kad visi dakteri pēc 10 gadiem aizies pensijā?

9.jūnijs Atbildēt

Kāpēc pēc 10 gadiem visi dakteri dosies pensijā?

10.jūnijs Atbildēt

Nu nezinu, abus savus bērnus dzemdēju Vidzemes slimnīcā, nekādu problēmu. Ne jau visiem izdabāt, domāju ka atkarīgs jau arī no cilvēka.

11.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:46

Jaunākās diskusijas