Slavens ekstrasenss pasaka ko pārsteidzošu par Nostrdama pareģojumiem

tautaruna.lv 9.jūn 2019
 
Reuters/Scanpix
Slavens britu ekstrasenss Kreigs Hamiltons Pārkers izteicis savu viedokli par vienu no "skaļākajiem" slavenā gaišreģa Mišela de Nostrdama pareģojumiem.

Kā tika ziņots iepriekš, atklātībā nonācis Nostrdama pareģojums par 2019.gadu, kas daudziem cilvēkiem būs liktenīgs.

Gaišreģis izteicās, ka šogad sāksies liels konflikts. Lai gan konflikta epicentrs būs Tuvajos Austrumos, pēc Nostrdama teiktā, tas pāraugs pasaules karā.

Pārkers gan ir citādākās domās.

"Nostrdams runāja par karu Tuvajos Austrumos. Manuprāt, pirmie "zibens spērieni" būs 2019.gada beigās, taču es neredzu, ka konflikts pāraugs pasaules karā," pauda ekstrasenss.

Komentē 3

 
Anonīms
 

tas ekstresens ir šarlatāns jo runa vispār neiet par karu starp cilvēkiem ,runa iet par harmodagēnu kas ir ceturtaos pasaules karš,pirmais pasaules karš bija tad kad bīj lielais visuma sprādziens,kad nos ar širstu izradās šajā saules sistēmā,jā pareizi lasiet Bībele nav pareizi atspūgaļota jo noas bij pirmais cilvēks uzzemes un arī šajā saules sitēma viņu var dēvēt par pirmo eiropas valdnieku,

otrais pasaules karš bija 1914gadā mūsu ērā,un trešais bija 1941 gada,un trešais būs harmadegons visums strauji samazināsies un tā rezultātā ietrieksies zeme atpakaļ tai zemei nokuras lielā visuma sprādzienā izprāga,un taja posmā visa eirāzija afrika,dienidameriks un ziemeļamerikas pilsētu iedzīvotāji izmers,izdzīvos tikai eiropas cilvēki kam būs deriba ar mani.kas tam netic tam vis jāpiedzīvo ko saka daniele un Jāņa atklāsmes.

10.jūnijs 2019 Atbildēt

Tu saki ka trešais bija 1941. Gads bet ja palasa tālāk tu atkārto ka trešais pasaules karš vēl tikai gaidāms nepieminot ceturto jo tiki līdz trešajam?! Man liekas, ka Kreigs Hamiltons nav pie tā vainīgs, ka tu pieļāvi kļūdu?!! Labāk atturēties no šīs tēmas par gabalu jo ir cilvēki kuriem vāji nervi kas tic un tādi kā es neesam pelnījuši zināt patieso vai vispār ziņkārības vadīti uztvert pareģojumus nopietni! Paldies par informācijas noplūdi!

11.jūnijs 2019 Atbildēt
Kaspars Namsons > andrew.greenfeld

Kada starpiba, katru gadu uzpeld paregojumi, ka shinii gadaa saaksies kaartejais pasaules karsh... Kaapeec tieshi pasaules kari vispaar saakas no 41 gada, kari bij vienmeer un visur vienaa laikaa, impeerijas auga un krita. Paregojumi ir vnk kaarteejaa teema ar ko ieintereseet cilveekus, lai gutu slavu, bet prese to izmanto lai cilveku uzmanibu pieverstu un uz taa reekina nopelnitu lieku kapeiku.

12.jūnijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:29

Jaunākās diskusijas