Neparasti! Rēzeknē pa ielu skraida strauss

tautaruna.lv 25.mai 2019
 
Rūta Kalmuka/ F64 Photo Agency
Kāda aculieciniece Rēzeknē nofilmējusi, kā pa pilsētas ielām skrien brangs strauss.
Tā kā sestdien, 25.maijā, Latvijā notiek Eiropas Parlamenta vēlēšanas, tad komentētāji ironizējuši, ka varbūt strauss ir viens no tiem, kas steidzas nobalsot. Sīkākas informācijas par to, kā putns nonācis pilsētas ielās gan nav.

Atgādinām, ka šonedēļ vēstījām arī par gadījumu Rīgā, kad pašvaldības policisti nakts melnumā centušies notvert vairākas kazas.

Trešdien, 15.maijā, pulksten 22.40 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu uz Bolderāju, kur kāds pāris mežā bija sastapis trīs kazas. Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi sastapa abus izsaucējus un netālu redzēja arī visas trīs kazas. Tika nolemts mājlopus noķert, un ķeršanā palīdzēja arī abi izsaucēji, tomēr nakts melnumā tas nevedās viegli. Kopā visu trīs dzīvnieku sagūstīšana kārtības sargiem prasīju teju divas stundas. Kad kazas bija notvertas, policisti pateicās izsaucējiem par palīdzību un devās meklēt dzīvnieku īpašnieku. Ņemot vērā, ka pirms pāris gadiem šajā pašā apkaimē bija reģistrēts cits līdzīgs notikums, kurā policisti bija notvēruši vairākas aitas, kārtības sargi īpašnieka meklējumos no sākuma nolēma doties uz to pašu mājsaimniecību. Policistu minējums izrādījās precīzs - saimniecības īpašnieks apstiprināja, ka mājlopi patiešām piederot viņam. Pēc neilgām pārrunām un protokola par dzīvnieku nepienācīgu pieskatīšanu sastādīšanas, kazas atdotas to likumīgajam īpašniekam.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:31

Jaunākās diskusijas