FOTO: Vīrietis brīdina: Akropoles apmeklējums var būt bīstams!

tautaruna.lv 14.maijs 2019, 13:51
 
facebook.com
Kāds sociālā tīkla lietotājs Facebook publicējis fotogrāfijas, kurās redzami griesti vienā no tirdzniecības centra "Akropole" veikaliem. Viņš uzskata, ka tie ir bīstami.
"Tā izskatās ventilācijas kanāli tirdzniecības centra "Akropole" veikalā. Atbilstoši projektam ventilācijas kanāliem ir jābūt pārkātiem ar netoksisku materiālu, bet, kā mēs redzam, būvniecības procesā labs materiāls aizstāts ar ļoti lētu un bīstamu," raksta Facebook lietotājs.

Viņš skaidro, ka izmantotais materiāls izdala hloru un ir paredzēts vēsām telpām, savukārt veikalā pie lampām ir ļoti karsts. Pēc viņa teiktā, inde izdalās pastiprināti, un tas var novest pie dažādām veselības problēmām.

Viņš iesaka gan veikala darbiniekiem, gan apmeklētājiem vērsties Veselības inspekcijā.

Ekrānšāviņš no Facebook

Jāpiebilst, ka tā nav pirmā reize, kad cilvēki dalās ar pieredzi, apmeklējot jaunatvērto tirdzniecības centru "Akropole". Cilvēki ir sūdzējušies gan par apsargu, gan pārdevēju attieksmi veikalos.

Jau ziņots, ka nesen Rīgā, Maskavas ielā 257 atklāts jaunais iepirkšanās un izklaides centrs "Akropole", kurā divos stāvos pārstāvēti teju 170 nomnieki, tostarp apmēram 140 modes un dzīvesstila preču veikali, kā arī dažādu pakalpojumu sniedzēji.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:10

Jaunākās diskusijas