Jēkabpiliete tiek pie milzīgas naudas summas; ģimene nenotic

tautaruna.lv 13.mai 2019
 
F64
Momentloterijas Lasis lielākais iespējamais laimests pārsteidzis kādu Jēkabpils iedzīvotāju, informē "Latloto.lv".
Veiksminieces uzmanību saistījis kāds pārdevējas misēklis, proti, sniedzot pircējai izvēlēties biļetes, daļa momentloteriju izbirušas uz letes. Pircējai tas šķitis zīmīgi un viņa nopirkusi visas piecas 1 eiro 50 centus vērtās biļetes.

Sieviete stāsta, ka uz degvielas uzpildes staciju Virši-A devusies, lai nopirkt SuperBingo un 2 momentloterijas Lasis biļetes, TV šovam iesūtāmajam komplektam. Kundze atklāj: “Bija kā reizi svētki un man likās, ka ap svētkiem vienmēr kaut ko laimē.”

Iepriekšminētā misēkļa dēļ nopirktas nevis 2, bet gan 5 biļetes. Divas bijušas tukšas, vienā bijis neliels laimests, bet vienā paslēpies pats lielākais iespējamais loms - 30 000 eiro.

Kā tērēt laimestu nav vēl izdomāts, bet kundze noteikti padalīsies ar ģimeni. Tomēr īsti noticēt varēs tad, kad laimests tiks ieskaitīts bankas kontā, jo veiksminiece smejas: “Ģimene jau vispār neticēja, teica, ka tajā biļetē tur tāda bultiņa uz papīra vien uzzīmēta - to jau jebkurš var piezīmēt!”

Komentē 2

 
Anonīms
 

Kārtējais lohotronščiku reklāmas raksts. Laikam pamuļķi par maz biļetes pērk, par maz nauda kabatiņās ienāk....

13.maijs 2019 Atbildēt

Piekritu :)))))) sogad Latvijas loto ir ipasi devigi uz naudu, bet realitate diez vai kads vine, reklama tapec ka loterijas biletes neviens neperk bet visi iet uz fenikss :)))) tapec ari piesaista klientus ar muldesanu interneta

13.maijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:02

Jaunākās diskusijas