Vīrietis klīst pa ielām, mēģinot atrast savu ģimeni

tautaruna.lv 29.apr
 
SCANPIX
42 gadus vecā Anita Nikolsone gāja bojā kopā ar 14 gadus veco dēlu Aleksu un 11 gadus veco meitu Anabellu. Sievietes vīrs palika dzīvs un atklāja, ka viņa ģimene gājusi bojā Šrilankas lielākajā pilsēta Kolombo, kad nogranda sprādziens viesnīcas restorānā.

Stāsts, par kuru mediji raksta tikai tagad, notika Lieldienu brīvdienās, kad Šrilanku satricināja terorakti.

43 gadus veco britu advokātu Benu Nikolsonu pamanīja staigājam pa ielu ar asinīm nosmērētā kreklā. Vīrietis bija šoka stāvoklī un sauca pēc ģimenes.

Ekrānšāviņš

Pēc tam, kad Bens atguvās, viņš pastāstīja, ka viņa sieva un divi bērni nomira "vienā mirklī, bez ciešanām un sāpēm" kafejnīcā Table One, viesnīcā, kurā viņi atpūtās.

Neskatoties uz to, ka Bens bija satriekts, ka vienā mirklī zaudējis savu ģimeni, viņš izteica pateicību mediķiem, kas ar cieņu izturējās pret viņa ģimeni.

Kā ziņots, eksplozijas svētdien Šrilankā gandrīz vienlaikus notika trīs baznīcās, kad tur norisinājās Lieldienu dievkalpojumi, un trīs viesnīcās. Sprādzienus sarīkojuši teroristi pašnāvnieki.

Atbildību par uzbrukumiem Šrilankā uzņēmies teroristiskais grupējums “Islāma valsts”, taču premjers Ranils Vikremesinghe norādījis, ka izmeklētāji joprojām pārbauda aizdomās turamo iespējamos sakarus ar ārvalstīm.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Latviešiem vajadzētu pat ļoti lepoties, jo esam nonakuši passaules terorisma apritē, jo tie visi masu slaktiņi dienvidu puslodē, notika mūsu Dziesmu svētku kordziedātāju pavadījumā un ar Latvijas valsts karogiem fonā. Laikam jau esam balto rasistu valsts un visādu veidu homofobijas pati galvenā citadele, starp pārējām pasaules valstīm.? Jaunzēlandē nogalināja 50 cilvēkus, bet Šrilankā, pāri par 250... Nu tād maza iesildīšanās, bet gan jau būs vēl. Šrilankas upuri bija tikai atriebība par baltā rasista pastrādāto Jaunzelandē, kā to informēja Islama valsts ziņu diensts. Cik var saprast, tad esam paņemti pie viņu teroristiem uz pamatīgi resna atrieibas zīmuļa. Pati tā baltā autrāļu rasista rīcība un vispār kādas ziņas par viņu, ir tumsā tītas un pat Austrālijas valdība atteicās vispār ko komomentēt.. Vai nu CIP, vai pat Mossad, bet tas taps skaidrāks vēlāk.. Pie mums arī drīz būs jevišu prezidents, kā nupat tādu ievēlēja arī Ukrainā, bet tad nav izslēgts, ka mūs paņems spīlēs un ieliks mūsu nacionāļu trauslās lieldienas riekstu kožamās standzņās. Banderas piekritejus arī jādabū stiprā būrī, tāpatt kā arī mūsu lāpu gājienu taisītājus.. Lietas parasti jārisina kompleksi un šis varētu būt tieši tāds gadījums..

Там погибли целые семьи. Кто они, жертвы взрывов на Шри-Ланке?

www.bbc.com/russian/features-48036336

29.aprīlis Atbildēt

Nemurgo. Lielākā daļa pat nezin, ka tāda Latvija eksistē un domā, ka vaukšķ kāda Krievijas ģerevņa.

30.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:01

Jaunākās diskusijas