Naktī huligāni apķēpājuši Izglītības un zinātnes ministrijas ēku

tautaruna.lv 24.apr
 
ULDIS ĀBOLIŅŠ, LNT ZIŅAS
Šonakt, visticamāk, politiski motivēts huliganisms veikts uz Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) ēkas, uzkrāsojot divus kāškrustus jeb svastikas, raksta "skaties.lv".
Visticamāk, tas ir saistīts ar otrdien, 23. aprīlī, Satversmes tiesas lēmumu, ka IZM politika par pāreju uz mācībām valsts valodā nav Satversmes pārkāpums.

Jau ziņots, ka tiesā vērsās partijas ”Saskaņa” deputāti, uzskatot, ka Izglītības likuma normas par mācību pilnīgu pāreju tikai uz latviešu valodu diskriminē mazākumtautības. “Saskaņa” tiesā zaudēja.

IZM pārstāve Inta Bērziņa sacīja, ka Valsts policijā jau no rīta ir uzrakstīts iesniegums un nodoti video novērošanas kameru ieraksti. Nosūtīts pieteikums apdrošinātājiem. Ministrija apzina uzņēmumus, kas varētu veikt fasādes tīrīšanu.

Avots

Komentē 4

 
Anonīms
 

Ļoti glīts rotājums, es neļautu nemaz dzēst nost !!!

24.aprīlis Atbildēt

Kādēļ mūsu ugunskrusts nedrīkstētu būt uz ministrijas sienas?! Tad jau Indijā no visām Budas statujām šo krustu jānovāc! Bet latviešu pakaļlaižas no bailēm jau paķēruši otas, lai tos aizkrāsotu, ka tik kāds zuroffs neapvainojas...tfu!

27.aprīlis Atbildēt

Skaidrs, ka tie, kuriem mācīties latviešu valodā nav vēlēšanās.

24.aprīlis Atbildēt

Ja kaut kāds notiktu pie mūsu kaimiņiem Krievijā,sen jau ķepatāji būtu atrasti un būtu uz nāram,bet pie mums jau liberalisms, ka tik kādu neapvaino

26.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:47

Jaunākās diskusijas