Sieviete sašutusi: Ārsti nepamanīja mātei vēzi, tagad viņa cīnās par savu dzīvību

tautaruna.lv 23.apr
 
F64
Kāda sieviete vaino divus Latvijas ārstus nolaidībā un neprofesionalitātē.

Sieviete aicina neuzticēties Dr. J. Kāpostiņam un Dr. L. Zvīgulei.

"Mana mamma regulāri gāja uz pārbaudēm, jo krūts bija ar redzamām pārmaiņām, pēdējā gada laikā pat 3 reizes. Gadu atpakaļ viņai veica usg, kurā bija aprakstīts, ka ir palielināti nespecifiski limfmezgli un krūtī redzamas haotiskas fibrozes.

Tā vietā, lai radiologs dr. L. Zvīgule izmeklējuma aprakstā norādītu, ka nepieciešams nosūtīt uz papildus padziļinātām pārbaudēm, ieraksta, ka onkoloģisku pataloģiju nav.

Arī cienījamais onkologs dr. J. Kāpostiņa kungs, neiedziļinoties pilnā izmeklējuma aprakstā, kur ir minēta problēma, nelika veikt dziļākus papildus izmeklējumus, lai laicīgi varētu atklāt un novērst radušos problēmu, kā rezultātā pēc aptuveni pusgada manai mammai konstatēja audzēju - recidīvu, 3-4 stadijā, ar metastāzēm limfos, kas vairs nav operējams.

Tagad viņu nolaidības un neprofesionalitātes dēļ mammai ir jācīnās par savu dzīvību," raksta sieviete.

Jāpiebilst, ka pacienti ik pa laikam sūdzas par medicīnas darbinieku attieksmi. Piemēram, nesen kāda sieviete rakstīja - viņa uzskata, ka ārsta bezatbildības dēļ Rēzeknes slimnīcā nomira viņas dēls.

Avots

Komentē 4

 
Anonīms
 

Kļūda, kļūda! Ārsti nav nolaidīgi. Zināms, ka acis atveras un sapratne viņiem atgriežas pēc aploksnītes iedošanas. Acīmredzot, šinī gadījumā tas nebija izdarīts. Lai veselība sirdzējai. Ar ārstiem ir tā kā ir.....

23.aprīlis Atbildēt

Latvijā visi ārsti gaida, kad iedos aploksnīti. Viņi izmanto, ka cilvēks ir bezizejas stāvoklī. Kad sāc draudēt ar Veselības inspekciju, tad tā lieta gausi kustās, bet ļoti gausi tas tiek darīts.

Šajā valstī nosprāgt ir vieglāk, nekā dabūt reālu palīdzību no mediķiem.

Visi viņi lūr cik tev naudas un ja naudas nav, tad mirsti nost.

23.aprīlis Atbildēt

Ja jau ārsti tādi slikti un jādod aploksnes, ko tad nedod - vai tad nav veselība dārga?

23.aprīlis Atbildēt

Ja būtu ko iedot,tad noteikti arī iedotu.

25.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:21

Jaunākās diskusijas