Interneta lietotājus sadusmo sievietes sūdzība par biezpiena sieriņiem "Kārums"

tautaruna.lv 20.apr 2019
 
F64
Kāda sieviete vērsusies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu"), paužot savu novērojumu saistībā ar veikalos nopērkamajiem biezpiena sieriņiem.
Sieviete salīdzina Latvijas biezpiena sieriņus "Kārums" un ar kaimiņvalstī ražotajiem un secina - otrie ir labāki.

“Regulāri pērku biezpiena sieriņus - gan mūsu vietējo ražojumu “Kārums”, gan kaimiņu “Anele” vai “Magija” un aizdomājos par sieriņa vizuālo izskatu. Mūsu sieriņi bieži ir saspiesti, glazūra sedz daļēji, bet kaimiņu produkcija vienmēr perfekti izskatās un arī šokolāde ir biezākā slānī nekā mūsu sieriņiem,” raksta sieviete.

Komentāros kāds norāda, ka sieriņa izskats lielā mērā ir atkarīgs arī no transportēšanas noteikumiem.

"Tā nu gan nav, arī Anele biezpiena sieriņus ir gadījies nopirkt saspiestus. Atkarīgs noteikti, cik rūpīgi pārvadā," teikts kādā komentārā.

Tikmēr vairums komentētāju pauž sašutumu par sūdzību kā tādu.

"Tipiskās latviešu globālās problēmas," teikts kādā komentārā.

Tikmēr vēl kāds piebilst, ka "ja tik vien šajā dzīvē būtu problēmas kā saspiests biezpiena sieriņš".

Vēla daļa komentētāju piebilst, ka Latvijā ražoti sieriņi ir garšīgi tāpat.

Jāpiebilst, ka cilvēki ik pa laikam sūdzas par pārtikas produktiem dažādos Latvijas veikalos. Tā nesen vīrietis Grobiņā nopircis arī neēdamu kūku.

Avots

Komentē 12

 
Anonīms
 

Bez minstināšanas varu piekrist sievietes viedoklim - biezpiena sieriņi "Magija" (it sevišķi ar sukādēm. tie gan Latvijā ir reti!) ir daudz garšīgāki. Un visiem kaimiņvalsts biezpiena sieriņiem ir biezāka šokolādes kārta. Tā ir!

20.aprīlis 2019 Atbildēt

Nevajag nekādu biezāku šokolādi. Pērkat tad šokolādes tāfelīti un ēdat! Nekādus uzlabojumus, citādi mēs nepirksim, jo mēs, ārzemēs esošie, pilnīgi gaidam, kad sierinī būs klāt.Tie vienmēr tiek izpirkti! Vienmēr! Mēs, tas ir tautieši, ar visiem radiem, ar kuplām ģimenēm, kuri dzīvo ārzemēs, tos iegādājamies tikai tāpēc, ka garšu buķete ir kolosāla! Mums garšo tieši ,,Kārums'' un tieši tāds, kāds tas ir. Starp citu, bērni to mīl vēl vairāk, kā pieaugušie! Tā, ka - neko nav jāmaina! Tāpēc tas ir ,,Kārums'', ka tiešām -kārums!

22.aprīlis 2019 Atbildēt

Es runāju par sieriņu, to -oranžā papīrā un taisnstūra formā- vaniļas, par citiem ne. Jo, iecienītākie mums ir tieši vaniļas,un tie ir tie, kurus izpērk vienmēr!

22.aprīlis 2019 Atbildēt
Zet

Neee, par Kārumu nav nekā labāka

20.aprīlis 2019 Atbildēt

Kāruma sieriņam -viss ir kā pienākas,tas ir pats labākais,nevajag nekādu biezāku šokoladi...tas ir saglabajis savu vienreizējo garšu ,daudzus gadu desmitus!

20.aprīlis 2019 Atbildēt

ja juss redzetu to sierinu razosanas procesu un ko tur baz ieksa veidojot to masu juss noteikti sev un saviem berniem tos nepirktu tur biespiens ir loti minimali citos pat ta nemaz nav labaratorijas ir ta izstradajusas ka spej pat no sukalam uzrazot krejmu un sierinus karums bagatigi papildinot tos garsas uzlabojtajiem un zelantinu

20.aprīlis 2019 Atbildēt

Manuprāt, viss ir vienkārši un nav, ko dusmoties - kam tie kāruma sieriņi nepatīk, lai tos neēd.

21.aprīlis 2019 Atbildēt

Man garšo gan Kārums, gan Maģija. Salīdzināt negribu, jo viņi ir stipri atšķirīgi: Kārumam mīksta šokolāde, Maģijai cieta. Ja gadās saspiest, drīzāk tā cietā nobirst. Ja grib ēst skrienot, tad nav patīkami, bet normāli jau būtu ēst mierīgi pie galda un ar karotīti.

22.aprīlis 2019 Atbildēt

Viena vien, bet pārējiem tūkstošiem garšo. Arī mūsu ģimenē iecienīti ir tieši ,,Kārums'' Nevieni citi -ne tuvu nestāv. p/s Nemaz nedomājiet mainīt kaut ko sastāvā, lūdzu. Tie jauninājumi ienāk, bet kritīsies Jums pircēju fanu loks.Ticiet man!

22.aprīlis 2019 Atbildēt

P/S.

NEvēlos, lai kaut kas tiktu mainīts ,,Kāruma'' sieriņos. Mēs tad nepirksim.Apnikuši visi uzlabojumi.Goda vārds! Jo nekas garšīgāks ,pēc uzlabojumiem - nesanāk. Tikai -neēdamāks, un līdz ar to - nepērkams otrreiz arī!

S.S.

22.aprīlis 2019 Atbildēt

Ja vien jūs salīdzinātu mūsu sieriņus ar Baltkrievijas, tad mūsējos droši varētu aizsūtīt pensijā, jo BY sieriņi pilnīgi noteikti izkonkurētu mūsējos

23.aprīlis 2019 Atbildēt

Vnk baaba neko nerubii un noliek Kaaruma sierinju. Droshi vien vinjai viss, kas no Latvijas besii, jo pati visiem besii...

23.aprīlis 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:00

Jaunākās diskusijas