"Pēkšņi viss kļūs melns"; Nostrdama pareģojums 2019.gadam pārsteidz

tautaruna.lv 7.apr
 
Caters News Agency/Scanpix
1555.gadā tika publicēta slavenā gaišreģa Mišela de Nostrdama grāmata. Mediji pievērsuši uzmanību viņa pareģojumiem par 2019.gadu, kas jau ir piepildījušies un turpina piepildīties.
Balstoties uz Nostrdama pareģojumu, ko publicējuši ārvalstu mediji, 2019.gadā puse cilvēces ies bojā.

Nostardams runā par to, ka "debesis kļūs melnas". Tāpat tiek pieminēts liels ugunsgrēks un "valdnieku skandāli".

Pareģojumu atšifrētāji uzskata, ka Nostradams runājis par Trešā pasaules kara sākumu šogad, pie tam karā ies bojā miljoniem cilvēku.

Tāpat Nostradams pareģo, ka tuvākajā laikā pastiprināsies reliģiskais ekstrēmisms Vidējos Austrumos un šī iemesla dēļ daudzi cilvēki meklēs patvērumu Eiropā.

Vēl viens Nostrdama pareģojums vēsta par baisām dabas kataklizmām.

"Mēs redzēsim, kā ceļas ūdens un zeme pazūd zem tā," teikts pareģojumā.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Cilvekus bez smadzenem var biedet .Nostradamus paregojot bija senes saedies .Vienigi kas visu pasaka pareizi ir Dievs ,un vina paregojumi joprojam piepildas vairaku tukstosu gadu atpakal .

7.aprīlis Atbildēt

Viņš sēnes neēda , alerģija esot bijusi .Nabas caurumā un kāju pirkststarpās rakājoties un ostot nagus esot pieķerts vairākkārt. Esot atpircies solot cilvēkiem prātu sajāt pārsimtgad uz priekšu....

7.aprīlis Atbildēt

Interesanti ko ta šis pirms vairākiem tūkstoš gadiem paredzēja?

8.aprīlis Atbildēt

Pilnīgi pie dirsas ! Reiz tak šitam bardakam jāizbeidzās ! Ātrāk izkausies , ātrāk miroņus apraks ! Nevaru sagaidīt to PASAULES GALU ! Bet ātrāk par hoķa čempi gan nevajag ! Nu , ja utainie PAGRŪDĪS , var apvainoties un tad gan...

7.aprīlis Atbildēt

utainie? francūži vai angļi? tiem agrākos laikos utes esot bijušas goda vietā,pat karaļi mazgājušies pāris reizes mūžā...! vai varbūt vikingi...? bet tiem piedodams,ne jau sālsūdenī galvu mazgās,vai varbūt latvieši,bet latviešiem attaisnojums,no vācu baronu laukiem un kūtīm,tik viegli neaizbēgsi -nomazgāties... tad kuri komkrēti ,ir tie utainie,citādi runā kā nostradamuss caur puķēm! vienīgais skaidrs,ka ne jau krievus un somus esi domājis,tiem pirtiņa, no laika gala- GODA VIETĀ!!!

7.aprīlis Atbildēt

Nuu, lai nezustu ticamības moments, gribētos redzēt pareģojumus par 2017. un 2018. gadu. :)

7.aprīlis Atbildēt

runabildes.lv/nostradamusa-...kiem-u-c/63172 - to karu jau paredzēja pagājušogad un Vezuvu ar' palaida gaisā!

7.aprīlis Atbildēt

Kauns lasīt kaut ko tādu...Laikam Lucifera vai viņa pakalpiņu izdomājums vai murgi??Tak paši palasiet tos Nostradamus pareģojumus dzejā,tāda maza grāmatiņa,tur nekā tāda nav,kas rakstīts www.tautaruna.lv.Meli un izdomājumi bērnu baidīšanai,jo citi jau gadiem lasa tos murgus...jeb paša lielākā.meļa Lucifera pakalpiņu izdomājumus.

7.aprīlis Atbildēt

kaut ko jau protams ir pareģojis,kas zin-pareizi vai nepareizi?! Bet variet mani pakārt,ja viņš kaut kur ir pieminējis 2019.gadu!!! :)

7.aprīlis Atbildēt

Diemžēl, daudzi pseidoezotēriķi un "pētnieki" meklē sev lētu slavu ar saviem "pētījumiem", ko rakstijis tas pats Nostradamus, Vanga vai citi guru.

8.aprīlis Atbildēt

Par ūdens celšanos vēl varētu padomāt, jo kūst gan ledi un arī var nākt ārā tās ūdens masas, kuras Klusajā okeānā, par tādu interesantu sifonu, kā mūsu vannās, ieplūst dziļi pazemē. Ar to daudzuma, kas tur ir sakrājies, var palaist īstus grēka plūdus un tikai kalnu virsotnes, varētu palikt virs ūdens. Tas jau ir bijis un tas notiek cikliski. Par karu visi runā un ne tikai tajos pareģojumos, bet ja runā, var arī pieunāt. Patiesībā cilvēkiem viss ir piegriezies un lieka daļa, ir viekārši nogurusi no mūsdienu dzīves. Tādā gadījumā vajag kādu atpestīšanu un lai tas reiz beigtos un karš arī varētu būt tāds atrisnājums. Uz zenes jau mēs esam, kā pārpildītā tramvajā un patiesībā arī nesaprotam, uz kurieni īsti braucam. Vācu prese arī raksta, ka ar sausumu, kas būs šogad, graudaugu ražas samazināsies tik tālu, ka visiem iedzīvotājiem pat maize nepietiks ko ēst.. Paši nu taisiet tālākos secinājumus..

Folge der Dürren Weltweite Getreideernte deckt Verbrauch nicht

www.spiegel.de/wissenschaft/...a-1261659.html

8.aprīlis Atbildēt

Cik man ir zināms neviens pareģis nespēj nosaukt precīzu datumu,un ir pareģojumi kas laika gaitā mainās dažādu apstākļu dēļ..vai neprecīzi ir iztulkoti tie pareģojumi...Un tas karš kuru visi gaida ir sācies jau ātrāk...paldies ASV...

9.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:21

Jaunākās diskusijas