"Sajūta kā Krievijā"; rīdzinieci neapmierina skats Ķengaragā

tautaruna.lv 31.mar
 
Pixabay
Kādu rīdzinieci nav apmierinājis redzētais Rīgas mikrorajonā Ķengaragā.

"Bez Tabu sūdzības dēlī" publicēts foto ar komentāru, ka "pastaigājoties pa Ķengaraga promenādi, sajūta kā Krievijā." Pēc foto spriežot Asnāti nav apmierinājis fakts, ka no kādas daudzdzīvokļu nama otrā stāva balkona redzams plīvojam Krievijas valsts karogs.

Šāds skats Rīgā un arī citās pilsētās nav retums. Vēl vairāk Krievijas karodziņus var vērot arī automašīnu vējstiklā vai karājamies pie salona spoguļa.

Lai arī no 2013. gada aizliegts izmantot bijušās PSRS un nacistiskās Vācijas karogus, ģerboņus, himnas un simboliku, tostarp arī stilizētā veidā, attieksies arī uz publiskiem izklaides un svētku pasākumiem, citu valstu karogus nav aizliegts izlikt.

Komentē 12

 
Anonīms
 
Fra

Tā notiek, ja valsts neveic deokupācijas pasākumus un piedod visiem kremliniem, kas Latvijā uzturas.

31.marts Atbildēt

Nelikvidētās okupācijas sekas! Lai lasa avīzi DDD !!!

31.marts Atbildēt

Nu un? Latvieši Vācijā Latvijas karogus vicina. Nedrīkst, vai? Turcijas karogi arī te pie mājām plīvo. Nu un?

31.marts Atbildēt

Ļaunuma impērijas karoga aura ir īpaši nelāga, tāpēc tos izkārējiem būtu ānusā jāiebāž.

1.aprīlis Atbildēt

Un šitiem trikolorniekiem pilsonību bāzīs nāsī, kā sunim pamestu desas luņķi.

1.aprīlis Atbildēt

Kāpēc tad akmeņi domāti?

1.aprīlis Atbildēt

:D šo kundzi vispār ir grūti apmierināt ;)

1.aprīlis Atbildēt

NU KO? Mēs vienkārši REDZAM-cik daudz ir NELOJĀLU LATVIJAI iedzīvotāju,varbūt ,iespējams -Krievijas pilsoņu ar Krievijas pasēm,demonstrē savu piederību,"mīlestību"valstij,kurā nedzīvo un acīm redzot pat NEVĒLAS DZĪVOT. SKUMJI,BET FAKTS-NEZIBĒGAMS ,JO LIKUMĪGS .

1.aprīlis Atbildēt

Ķengaraks, Pļavnieki, Ziepniekkalns izskatās kā parasti Krievijas mikrorajoni..

1.aprīlis Atbildēt

Nejauši pagadījos Ķengaragā un pēkšņi jutos kā olimpiskajās spēlēs - tizla arhitektūra, dzird tikai svešvalodas un visi staigā treniņtērpos...

1.aprīlis Atbildēt

Lai arī no 2013. gada aizliegts izmantot bijušās PSRS un nacistiskās Vācijas karogus, ģerboņus, himnas un simboliku, tostarp arī stilizētā veidā, attieksies arī uz publiskiem izklaides un svētku pasākumiem Vot šito 9 maijā jāparāda likumdevējiem, ka likums nedarbojas.

1.aprīlis Atbildēt

Ja Maskavas kādā rajonā izkārtu Latvijas karogu,drīz ciemos būtu policija,kas liktu noņemt karogu.Pagājušo gadu bijām Ivanovā un mūs visu laiku apturēja ceļu policisti,jo lūk viņi nesaprot,kas tas par numuriem uz mūsu auto.Vienā vietā pat ieteica mazāk braukāt ar tādiem numuriem,ka nesanāk problēmas.Lūk ka reāli tiek sagaidīti cilvēki krievu zemē

2.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:35

Jaunākās diskusijas