"Pamazām eju bojā"; paciente brīdina par kādu dziednieci Rīgā

tautaruna.lv 29.mar
 
F64
Kāda sieviete sūdzas par homeopātes Ditas M. neprofesionālitāti.
Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta, ka homeopātes dēļ viņas dzīvība ir apdraudēta.

"Homeopātes Ditas M. dēļ pamazām eju bojā. Mana dzīvība ir apdraudēta. Viņas bezatbildīgā rīcība pie smagas saslimšanas tagad mani novedusi bezcerībā. Homeopātu ētikas kodeksā ir rakstīts, ka viņiem jāizvērtē situācija un jāinformē cilvēks par piemērotāko ārstēšanu, taču viņu interesēja tikai peļņa. Apzināti, bezkaislīgi un ļauni izkropļoja manu dzīvi. Nekad nevarēju iedomāties, ka ārsts var būt tikai biznesmenis, kuram cilvēka dzīvība neko nenozīmē," raksta paciente.

Tikmēr komentāros cilvēki norāda, ka sievietei nopietnas saslimšanas gadījumā steidzami jāvēršas pie ārsta nevis homeopāta.

"Cilvēki, jūs vienreiz beigsiet būt tik naivi?! Kurš ar galvu domājošs cilvēks ies pie pļavā lasītu zālīšu un dzīvā ūdens pārdevēja ar kādu nopietnu kaiti?
Ko vēl no homeopāta varēja sagaidīt..
Jāiet pie profesionāliem ārstiem," teikts kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka pacienti ik pa laikam sūdzas par medicīnas darbinieku attieksmi. Piemēram, nesen kāda sieviete rakstīja - viņa uzskata, ka ārsta bezatbildības dēļ Rēzeknes slimnīcā nomira viņas dēls.

Avots

Komentē 6

 
Anonīms
 

Teikšu skarbi - ja pašai smadzeņu nava, sprāgsti nost! Vazājas pie šarlatāniem, bet pēc tam vēl sūdzas, nenormālais sievišķis!

29.marts Atbildēt

pareizi ir teikts, ka viss ir tavā galvā.Un , ja tajā ir tik liels stress slimības dēļ, ka sajūc prātā, tad tējas vairs nelīdzēs. Nav ko vainot citus- jāsaved vispirms sevi kārtībā citādi arī ārsti un zāles nedos nekādu efektu.

29.marts Atbildēt

Ari no profesionaliem arstiem nav nekadas realas palidzibas,jo viniem intrese tikai nauda.Taka pie mums viss ir kupi pradam.

29.marts Atbildēt

Agrāk ārsti palīdzēja pacientam. Tagad ārsti sniedz pakalpojumu.

29.marts Atbildēt

Skatoties tehniski - homeopāts nav ārsts.

1.aprīlis Atbildēt

... homeopāts/e nav ārsts/e, tā ka nevajag jaukt divas dažādas lietas. Vispirms ir jāpārbaudās pie speciālistiem,tad tik var griezties pie homeopāta,pēc palīdzības,ja nepalīdz ārsta izrakstītie medikamenti.

31.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:12

Jaunākās diskusijas