Autovadītāja brīdina visus, kas brauc pa Salu tiltu

tautaruna.lv 14.mar
 
F64
Kāda autovadītāja, kas regulāri pa Salu tiltu dodas uz savu darbavietu Pārdaugavā, brīdina citus autovadītājus, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Kā izrādās, zīmju neesamība uz Salu tilta rada bīstamu situāciju, kas avāriju var izraisīt vien dažu sekunžu laikā.

Pieredzējusī autovadītāja Veronika katru dienu pa Salu tiltu dodas uz savu darbavietu Pārdaugavā. Kopš sākti tilta remontdarbi, uzbraukšana uz tilta kļuvusi ne tikai apgrūtinoša, bet arī bīstama.

Lielākais sastrēgums veidojas, lai no Krasta ielas uzbrauktu uz Salu tilta Pārdaugavas virzienā. Uzbrauktuve krustojas ar joslu uz Salu tilta, kas teorētiski paredzēta sabiedriskajiem transportlīdzekļiem, taču realitātē to izmanto daudzi privāto automašīnu vadītāji.

Uzbrauktuve uz Salu tilta izveidota tādā leņķī, ka spoguļos nav iespējams laikus pamanīt, vai no kreisās puses netuvojas transportlīdzeklis.

"Es neredzu, kas brauc no aizmugures. Bieži vien pat jāattaisa logs, jāizbāž galva, lai pārbaudītu, vai aizmugurē mašīna nebrauc virsū. Pa sabiedriskā transporta joslu visu laiku brauc vieglās automašīnas, neviens to neregulē," pauda autovadītāja.

Rīgas domes Satiksmes departamentā stāsta, ka šobrīd uz tilta redzams labākais iespējamais risinājums.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

Rīgas Domes Satiksmes Departamentu sen ir laiks iesūdzēt tiesā,lai pārtrauktu ta darbību,jo tik daudz cūcību pret citiem ceļa lietotājiem var sastrādat tikai noziedzieks. Lai tie klauni iet ielas slaucīt!!!

14.marts Atbildēt

No Elijas ielas uzbraucot uz maģistrāles Lāčplēša ielas beigās zīmi - Sabieriskā transporta josla nemaz neredz, to redz tikai tie, kas brauc no Lāčplēša ielas. Uzskatu, absolūti nesakārtota situācija ar remontiem uz Salu tilta. Varbut tomēr par samaksātajiem nodokliem varētu nedaudz iespringt un sakartot brauktuvi tā lai neveidojas korķis uz Salu tilta. Jo vērojot kaut vai ceļa sašaurinājumu uz Daugavgrīvas ielas pie Ūdens ielas rodas sajūta, ka ceļs ir apzināti sašaurināts lai veidotu korķi

14.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:54

Jaunākās diskusijas