Pēc iepirkšanās lielveikalā sievietei pamatīgi tiek sabojāti 8.marta svētki

tautaruna.lv 8.mar
 
F64
Kāda sieviete uzskata, ka viņa tika piekrāpta vienā no Latvijas lielveikaliem.
Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta, ka preces svars realitātē izrādījies mazāks, nekā norādīts uz iepakojuma.

"Tikko atgriezos no Rimi, nopirku produktus 8.marta svētkiem - zemenes, šampanieti. Uz kastītes ar zemenēm norādīts svars 400 grami. Mājās, atverot iepakojumu, likās, ka pārāk maz zemeņu. Nosvēru un tur izrādījās 330 grami. Kauns! Nav zolīdi," sašutusi raksta pircēja.

Tikmēr jāpiebilst, ka arvien vairāk cilvēku plāno svinēt Starptautisko sieviešu dienu, liecina pētījumu kompānijas "Kantar TNS" veiktās aptaujas dati.

Aptuveni divas trešdaļas jeb 68% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem šogad plāno svinēt 8.martu jeb Starptautisko sieviešu dienu. Salīdzinot ar pagājušajā gadā veikto pētījumu, šogad būtiski ir pieaudzis to iedzīvotāju skaits, kuri ir norādījuši, ka noteikti plāno svinēt Starptautisko sieviešu dienu - šādu viedokli paudušo iedzīvotāju īpatsvars pieaudzis par pieciem procentpunktiem, sasniedzot 36%.

Avots

Komentē 7

 
Anonīms
 

B.marts NAV nekādi SVĒTKI, jo tiem ar SVĒTUMU nav nekā kopēja. Vien tēviņu kārtējā izdevība PIELĪST mātītei un PIEDZERTIES, cerot uz dienišķo DRĀZIENU.

Ir MĀTES MĪLESTĪBA ko GODĀT, bet ne 8. martā, un atceroties, ka ne jau māte ir dzīvības AUTORE, bet gan tikai kalpone Dieva Rokās, un tikai LABĀKAJĀ gadījumā.

8.marts Atbildēt

Ko nu cepies,ieciec savam vibratoram jaunas baterijas un svini laimīga!

8.marts Atbildēt
Tautas balss > jor.is

Tu arī ar SAVU vibratoru dirsā vari laimīgs būt. Kamēr nauda baterijai pietiek.

9.marts Atbildēt

Laikam tautas balsī baisa vecmeita runā :D

8.marts Atbildēt

PAREIZI JAU VINS PATEICA..PIELIEN SAWAM PIEGULETAJAM A VINAM JUS VAJADZIGI TIK DEL JUSU NAUDAS MAKA..BUTU JUS BEZ PIKA NEWIENAI JUSU PLIKAS KULES 100GADU VAJADZIGAS NEBUTU

10.marts Atbildēt

Kā liecina Bībele, BAISA ir MAUKAS balss, jo tā PAZUDINA cilvēku. Bībele nesaka, ka vecmeita būtu sliktāka par jebkuru laulātu maukuru, kurš regulāri laulību PĀRKĀPJ. Tieši otrādi!

8.marts Atbildēt

ES domāju, ka tas viss bija jāpērk vīrietim!

10.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:31

Jaunākās diskusijas