Sāk piepildīties Nostradama pareģojumi - Trešais pasaules karš sākšoties jau šogad

tautaruna.lv 10.mar
 
Reuters/Scanpix
1555.gadā tika publicēta slavenā gaišreģa Mišela de Nostrdama grāmata. Mediji pievērsuši uzmanību viņa pareģojumiem par 2019.gadu, kas jau ir piepildījušies un turpina piepildīties.

Saistībā ar 2019.gadu publicētas sekojošas rindas.

"Dieva ienaidnieki sadusmosies un vēlēsies apstrīdēt svētos likumus". Žurnālisti atgādina, ka Nostrdams bija kristietis, tāpēc frāzi "Dieva ienaidnieki" ezotēriķi saista ar ekstrēmistiem, kas pārkāpj 10 baušļus.

Turpmāk tiek prognozēts, ka ekstrēmisms Eiropā kļūs par vēl lielāku problēmu, kas savukārt var novest pie pasaules mēroga konflikta.

"Vārds būs asāks par zobenu" - šo pareģojumu saista ar informācijas kariem un viltus ziņu epidēmiju, kas jo īpaši izvērtusies pēdējo gadu laikā un negatīvi ietekmē politiskās norises pasaulē. Tas savukārt arī var novest pie starpvalstu attiecību saasināšanās.

Jāatgādina, ka jau iepriekš mediji publicēja Nostrdama pareģojumu 2019.gadam Tika minēts, ka starp valstīm izraisīsies konflikti, kas novedīs pie Trešā pasaules kara sākuma.

Komentē 20

 
Anonīms
 

Paldies Dievam, ka sāksues

10.marts Atbildēt
aha

vispār jau šī pareģa vārds ir Nostradams (latīniski - Nostradamus)

10.marts Atbildēt

Ģentīvā vīriešu dzimtē- Nostradama.

11.marts Atbildēt

Pēdējais laiks kaut kam ļoti spēcīgam nāk par zemi un itsevišķi par valstīm kuras propone izvirtību, homoseksuālismu.

10.marts Atbildēt

Un kuras tās būtu,O,Dižais Dieva Sūtni?

10.marts Atbildēt

Homoseksualitāte ir daba! Šaubies? Neesi pārliecināts? Necenties! Nevajag... tā dabā ir iekārtots, un Tev nav lemts to izmainīt... get over it!

11.marts Atbildēt
Dāvids Kozlinskis > girts.berzs

Es teikšu tā, tas ir dabiski, ja tu tāds esi, bet tev tas nav obligāti jāparāda visai pasaulei, vai vēl jo vairāk tas jāuzspiež, it īpaši jaunajām paaudzēm

12.marts Atbildēt
Aivars Makstnieks > d.vids.kozlinskis

Bet tieši to arī visu laiku cenšas darīt (uzspiest homoseksuālismu) gan prese, internets, mediji. Šķiet, ka tas jau ir kļuvis par normu. Tagad, kad pieejams viss, cik stiprām jābūt jauniešu morāles vērtībām, lai nepakļautos šai propogandai?

12.marts Atbildēt

Nostradamus par trešo pasaules karu rakstija tā :"karu izraisīs pavecs valdnieks ,trīs ķēniņi septiņās dienās tiks nāvīgi ievainoti.Tiks lietoti ieroči kas izraisīs cilvēku ,dzīvnieku ,dabas bojāeju.Uzbrucējs tiks sakauts.Pēc kara notiks eirāzijas pārdale."Vai tikai tie trīs ķēniņi nebūs Baltijas valstis un pavecais valdnieks Putins eirāzijas pārdale varētu būt Krievijas sabrukums.

10.marts Atbildēt
Fra

cenšās tie kremlinu troļļi visu laiku uzkurināt mēdijus

10.marts Atbildēt

Pats tu esi kurinatais

10.marts Atbildēt

Njaa, kaut gan mūsu pašu valdība visu laiku lēcas auguma Krievijai

12.marts Atbildēt

Jau cik gadus sola, bet makā nekrit tāpat , kā mūsu valdibas solijumi. Nestresosim, jo kāds tik to vien gaida, lai novērstu uzmanību no ikdienišķām lietām.Liksim mierā Nostradamusu. JAUKU NEDĒĻU!

11.marts Atbildēt

Nostradams nav Dievs, lai viņš butu paregojis. Cik daudz ir gaiditi pasaules gali, bet vinu nav un karo tacu katru bridi, bet tadam globalam karam es neticu, jo ipasi, ja kāds ir to paredzejis.

11.marts Atbildēt

Nebūs nekāds3.Pasaules karš, jo nav beidzies pat pirmais. Otrais bija pirmā turpinājums, tad iesākās tā āukstā kara fāze, kad visi pāraabruņojās un tas nedaudz pietima, kamēr Krievijā nomainījās politiski sociālā sistēm. Tagad visur ir kapotalisms un viss turpinājās tālāk. Vienkārši, lai būtu cilvekiem skaidrs, to viņu lopiņu ir savairojies pārāk daudz un kādu daļu, vislabāk jau lielāko, vajag vienkārši eitanizēt ar masu iznīcināšanas ieročiem. Daba rī ir nogurusi no cilvēkiem un kad kāda suga savairojās pārāk daudz, tad viņu pati daba iznīcina un ierobežo. Tagadējās klimata pārmaiņas, ir vēl bonuss klāt, pie tā kra, kuru izraisīs paši cilvēki un vai tas būs tieši šogad, tam nav liela nozīme, jo būs viņš vienalga..

11.marts Atbildēt

SLIMA SUŅA MURGI !!!

11.marts Atbildēt

Restartsjau sen bija vajadzīgs.

11.marts Atbildēt

To Pasaules 3 karu solīja jau 2018.gada 8 novembrī vai arī septembrī

12.marts Atbildēt

Interesanti ko par šo teiks Vanga!

12.marts Atbildēt

Vanga teica: 2010 - 3. pasaules kara sākums. Kara sākums būs 2010.gada novembrī un beigas 2014. gadā. Sāksies kā parasti-sākumā tiks pielietoti kodolieroči vēlāk ķīmieskie ieroči.

2011 - Radioakīivo nokrišņu rezultāta ziemeļu puslode tiks iznīcināti cilveeki, dziivnieki un augi. Pēc tam musulmaņi uzsāks karu pret dzīvos palikušajiem eiropiešiem.

2014 - Lielākā daļa cilvēku slimos ar furunkuliem un citām ādas slimībām- tai skaitā ādas vēzi(ķīmiskā kara sekas).

2016 - Eiropa gandrīz neapdzīvota.

2018 - Par jauno pasaules lielvalsti ķļūs Ķīna.

Viss piepildījies??!

14.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:47

Jaunākās diskusijas