Cilvēki pikti: Patvēruma meklētājiem Latvijā labāki dzīves apstākļi nekā vietējiem

tautaruna.lv 22.feb 2019
 
Mārtiņš ZILGALVIS, F64 Photo Agency
Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisija nesen viesojās patvēruma meklētāju un aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā Muceniekos.

Komisijas izbraukuma sēde bija paredzēta ar mērķi paplašināt deputātu redzesloku par patvēruma meklētāju uzņemšanu Latvijā.

Viens no komisijas pārstāvjiem Jānis Iesalnieks pēc vizītes savā facebook kontā raksta: "Latvija patvēruma meklētājiem nodrošina dzīves apstākļus, par kādiem daudzi Latvijas iedzīvotāji varētu tikai sapņot. Papildus patvēruma meklētāji saņem arī 3 eiro dienā (uz katru cilvēku) pārtikai un sadzīves tēriņiem. Nav pamata šo summu vēl vairāk palielināt, kā izskanējis no citām partijām"

Jānis Iesalnieks

Jānis Iesalnieks

Jānis Iesalnieks

Jānis Iesalnieks

Ieraksta komentētāji neslēpj izbrīnu, ka patvēruma meklētaji dzīvo labākos apstākļos nekā daudzi vietējie, piemēram, kāds norāda, ka ne visiem pensionāriem, nomaksājot visus maksājumos, ikdienas tēriņiem sanāk 3 eiro dienā.

"Fantastiski! Strādāju virsstundas un brīvdienās un jau ļoti sen nekur nesu devies izklaidēties. Un vel joprojām nesu sasniedzis tādu dzīves kvalitāti kā viņi," raksta vēl kāds komentētājs.

Kā ziņots, Latvijā pagājušajā gadā reģistrēti 176 patvēruma meklētāji, liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) informācija.

Gadu iepriekš reģistrēti 395 patvēruma pieprasītāji.

Pērn patvērumu PMLP piešķīra 47 ārvalstniekiem, piešķirot bēgļa vai alternatīvo statusi.

Latvija 2018.gadā pabeidza savulaik plaši apspriesto patvēruma meklētāju pārvietošanas programmu, kopumā no Eiropas dienvidiem uzņemot 374 personas.

Komentē 6

 
Anonīms
 

PAKISTANI , INDIESI VAZAJAS PAR Rimi zagdami odekolonus un elektroniku , maitas gabali .

22.februāris 2019 Atbildēt

Jā savdabīgi... daudzi šaizemes pilsoņi strādājot garas stundas, nekurnot, maksājot nodokļus, apmaksājot valdības lobētos biznesus, realitātē dzīvo daudz zemākā dzīves līmenī nekā 'bēgļi", valsts kurā pašas pilsonis beztiesiska govs, kuru slauc līdz nokaušanai...

22.februāris 2019 Atbildēt

Varbūt,mums latviešiem jākļūst,par patvēruma meklētājiem dombrovska iespēju zemē Latvijā

23.februāris 2019 Atbildēt

Ja 33% iedzīvotāju ienākumi ir zem 330 eiro un daudziem pensionāriem bija japamet savi majokļi, jo īpašnieku negausībai nav robežu, bet pasvaldības nenodosina ar normālu dzīvesvietu, tas nozīmē, ka valdībai savas tautas izdzīvošana nav svarīga. DSvarīgi ir izpildit globalizācijas ieviesto lielo tautu staigāsanu iznīcinot Eiropas tautu darīgās, moralas un kultūras vērtības. Nevajag atbalstīt ieroču razotajus, kas piegādā ieročus trešās pasaules valstu tautam sašķeļ tās un tās viens ortu iznīcina.

23.februāris 2019 Atbildēt

Bèrniem mènesì jàiztiek ar 11 euro.Un ßiem diedelniekiem dienà 3 euro nepietiek.Bet galvenais trenaźieru zàle iekàrtota.Ejat smadzenes labàk kaçàt nevis musìßus. Rijat savos eĺlainos frì kartupeĺus un smirdìgos Kebabus.Tur 3 euro pietiks

24.februāris 2019 Atbildēt

Triekt strādāt tos liekēžus....

27.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:21

Jaunākās diskusijas