Māmiņa Ventspils pusē brīdina vecākus un atklāj, ko piedzīvojis viņas dēls

tautaruna.lv 22.feb
 
Attēlam ir ilustratīva nozīme/Pixabay
Oļesja ar sociālā tīkla Facebook starpniecību brīdina citus vecākus, atklājot, ka nesen viņas dēls Ventspilī saskāries ar pavisam bīstamu situāciju.
Dodoties uz skolu, pie viņa Pētera un Katoļu ielas krustojumā piestājusi tumši sarkana automašīna. Tajā sēdošā sieviete piedāvājusi puiku aizvest uz skolu, pie tam vēl viņu gribējusi pacienāt ar konfekšu kasti.

Oļesja min, ka dēls par notikušo vecākiem sākotnēji nav izstāstījis, jo situāciju atminējies tikai pēc divām nedēļām pie brokastu galda. Sieviete atklāj, ka policijā abi snieguši liecības. "Leons - malacis, turējās braši un, par laimi, nav briesmīgi pārbijies, jo par sekām jau parasti nerunā ne skolā, ne mājās," skaidro Oļesja. Viņa gan min, ka ar dēlu iepriekš biju izrunājusi, kā rīkoties šādā situācijā.

Facebook/ekrānšāviņš

Jau vēstījām, ka 2017. gadā kāda satraukta māmiņa sociālajā tīklā Facebook aicinājusi uzmanīties bērnus un vecākus no vīrieša, kurš kādā no Rīgas mikrorajoniem pēkšņi sākot sarunas ar bērniem un aicinot tos doties viņam līdzi.

Kāds gados vecs vīrietis uzsācis sarunu ar deviņus gadus vecu bērnu. Viņš aicinājis puiku doties viņam līdzi.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Kurš to var apgalvot, kad tas bija sliktos nolūkos??? Kas tur bija slikti???

22.februāris Atbildēt

Jūs bieži uzrunājiet svešus bērnus, staipiet konfektes līdzi? Ja tā, tad Jūsu uzvedība ir aizdomīga.

22.februāris Atbildēt

Nu, protams, izklausās bīstami, bet, kā nesen atpakaļ visi brēca, ja kāds redz uz ielas vientuļu mazu bērnu (kas nu kuram ir mazs..) esot jjāpārliecinās, vai viss kārtībā.. Tā nu ir - gribi pārliecināties, vai viss kārtībā (un, piemēram, lai nesabiedētu piedāvā končas), a dabū krimināllietu kaklā...

22.februāris Atbildēt

Tas gan jā!

23.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:33

Jaunākās diskusijas