"Meitenēm esot jābūt kā princesēm!"; Madaru Kiviču pārsteidz meitas neparastā vēlme

tautaruna.lv 22.feb
 
Instagram/ekrānšāviņš
Skandalozā mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva Madara vietnē Instagram dalījusies ar interesantu stāstu, atklājot, ka viņas meitiņa Keitija kopā ar draudzenēm nodomājusi trīs naktis pavadīt rotaļu mājiņā bērnudārza teritorijā.
"Mani skaidrojumi, ka ārā ir ziema un mājiņai nav ne logu, ne apkures, nedarbojas. Pārējām meitenēm mammas jau devušas akceptu(es iedomājos to situāciju, jo meitenes ir tik "apņēmīgas" pārliecināšanā �). Viņa jau esot sagatavojusi piecas skaistas kleitas, jo meitenēm esot jābūt kā princesēm.
Šorīt braucam uz bērnudārzu un domāju, nez kuram vispār tā ideja ienāca prātā? taujā Madara.
Viņa gan norāda, ka ziemā meitenes šajā namiņā noteikti nenakšņos, toties vasarā gan varētu par kaut ko tādu padomāt. Madara kopā ar meitām vasarā bieži ceļo un naktis aizvada teltī un namiņos.
View this post on Instagram

A post shared by Madara Kiviča (@madara.kivica) on

Jau vēstīts, ka ​mūziķis un bijušais raidījuma "Rampas ugunis" vadītājs Andris Kivičs pēc astoņus gadus ilgām attiecībām ar Madaru Kiviču paziņoja, ka šķiras no sievas un sāk jaunas attiecības ar žurnālisti, mākslinieci un sabiedrības dāmu Lieni Skulmi.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Kuras sabiedrības dāma ir Skulme? Tracina šie skaļie tituli. Pilns ar sabiedrības dāmām, krējumiem, zvaigznēm. Kas to slaistu un aprobežoto baru kronē?

22.februāris Atbildēt

Kāda daļa mums- interneta lietotājiem -par Kivičiem? Lai tak viņi dzīvo,kā grib. Ar ko tie tā izceļās? Ar prātu, saviem izciliem darbiem, neparastām spējām? Vai tas ir paraugs citiem? Nē, 100xnē! Beidziet šīs publikācijas, jau nelabi metas ,redzot kārtējo "KIVIČISMU"

23.februāris Atbildēt

Madara, Jūs neesat ne par 5 kapeikām gudrāka par Andri. Nespējat pārdzīvot, ka Andris visu internetu piespamojis (ne bez Jūsu piedalīšanās)? Kāpēc domājat, ka kādu interesē, ko ēdat, ģērbjat vai ar savu bērnu pļāpājat?

23.februāris Atbildēt

Sanita x2, vai Madarai būtu vispirms jāpajautā vai jums tas interesē, pirms kautko ierakstīt savā instagram profilā?

24.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:04

Jaunākās diskusijas