"Es publiski plika nevāļājos!"; Kivičam soctīklos "uzklūp" bijusī sieva

tautaruna.lv 20.feb
 
Instagram/ekrānšāviņš
Trešdienas rītā Latvijas mediju epastos tika saņemta ziņa ar foto, kurā kaili redzami mūziķis Andris Kivičs un viņa mīļotā Liene Skulme. Kivičs uzsver, ka saistībā ar notikušo vērsīsies policijā, tostarp uzklupis savai sievai Madarai, norādot, ka viņai bijušas zināmas viņa sociālo tīklu kontu paroles.

Mediji saņēma ekrānšāviņu no Madaras Kivičas sarakstes ar kādu personu, kurā, tostarp, viņa publicēja Kiviča un Skulmes kailfoto.

"Šorīt no bijušās sievas watssapā saņēmu ziņu ar bildi, kurā esam redzami mēs ar Lieni pilnīgi kaili. Bilde atradās mana telefona galerijā, tātad tā ir izzagta no mana telefona. Bijušajai sievai bija zināmas visas manas google, gmail, facebook un visas citas iespējamās paroles, jo viņa pati izveidoja visus manus kontus, kuri tagad ir pazuduši. Instagram konts, dziesma no feisbuka, dziesma no youtube, tāpēc es domāju, ka tas, iespējams, ir viņas pirksts. Dodos uz policiju rakstīt iesniegumu," rakstīja Kivičs.

Uz Kiviča apvainojumiem komentāros pie viņa publicētā ieraksta Facebook atbildējusi arī Madara, norādot, ka viņa pie notikušā nav vainojuma un, lai Kivičs viņu kā mammu neaiztiek.

"Mani neiesaisti savās peripētijās. Es nezinu ne Tava instagram, ne youtube, ne citu kontu paroles. Pārvaldīju Tavas lapas iekš facebook, kad bijām vienota ģimene, nevis tagad. Ja būtu ko gribējusi izdarīt, tad pie pirmās ālēšanās viss būtu slēgts. Liec man, lūdzu, mieru. Labāk izrādi savu intelektu tikpat spoži, kā vakarnakt un citos 'live'. Un mani kā mammu neaiztiec - es publiski plika nevāļājos, ar to nelielos, Tavas drēbes mugurā citiem nevelku, citus publiski neapceļu un par m**kām, kret**iem un deb***ķiem nesaukāju, publiski sievietēm nesitu un bērnus neapkaunoju!" skaidro Madara.

Madara aicina Kiviču nākt pie prāta un nenodzert pēdējās prāta paliekas. Sieviete norāda, ka viņas pacietība sāk izsīkt un viņa nevēlas zaudēt atlikušo cieņu pret Kiviču kā meitu tēvu.

"Ja nav, ko darīt - meklē "normālu" darbu, lai, Tu zini ko, varētu izdarīt.
Man gan drīzāk sāk likties, ka kādai dāmai tik dziļa interese par manu privāto dzīvi, to nespēj pārdzīvot un atsūta man šādas bildes, lai it kā vēlreiz parādītu, ka Tu "piederi" citai.. tas ir skumji un smieklīgi tiešām," atzīst Madara.

Jāatgādina, ka pēdējā laikā sabiedrības uzmanība jo īpaši pievērsta Kiviča un Skulmes attiecībām. Plašu rezonansi izraisīja Kiviča un Skulmes sarīkotā tiešraide, kur abi gandrīz kaili redzami vannā. Savukārt pēc tam kļuva zināms, ka par pāra attiecībām tiks veidots realitātes šovs, kurā skatītājiem būs iespēja uzzināt pikanta pāra dzīves detaļas.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Madarai veiksmi ! tā šķiršanās viņai nāks tikai par labu ! Speķa gabals,ja tā turpinās, drīz ne izskatīsies,ne ko varēs ...

20.februāris Atbildēt

Mīlestība kas ilgst pāris minūtes, nav to vērts lai pārdoties citam lai zaudētu visu kas dzīve sasniegts.

20.februāris Atbildēt

Andris Kivičs ir debils. Īlenu maisā nenoslēpsi.

20.februāris Atbildēt

Ja vīram šāda leksika bija visu laiku, tad sen vajadzēja šķirties...

20.februāris Atbildēt

Ejiet taču vienreiz dirst ar visu sou kiviču, ketīnu bars!

20.februāris Atbildēt

Bet tā kā tu lasi rakstu un iekomentē, tad jau sanāk, ka pats ar esi šaj "kretīnu barā" :D:D:D

21.februāris Atbildēt

Pasaules naba! Jau apriebas par to kivicu!

22.februāris Atbildēt

Nesaprotu kāpēc visur Madara tiek dēvēta par bijušo sievu.Kā zināms Kivičš vēl nemaz nav izšķīries,tātad esošā nevis bijušā

22.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:47

Jaunākās diskusijas