19 gadīga meitene ASV apprec 62 gadus vecu vīru un pāris cenšas tikt pie bērniņa

tautaruna.lv 20.feb 2019
 
Caters News Agency/Scanpix
Pasaules mediju uzmanībā nonākusi kāda jauniete no ASV, kura apprecējusies ar 62 gadus vecu vīrieti, kurš varētu būt viņas vectēvs. Tagad pāris cenšas tikt pie bērniņa, vēsta "Mirror".

19 gadus vecā meitene savu 62 gadus veco vīru satika, kad viņai bija tikai 18 gadi. Pēc dažiem mēnešiem abi esot jau bijuši patiesi iemīlējušies.

Pāra attiecības nav bijušas no vieglākajām, īpaši tām traucējusi apkārtējo reakcija. Nācies sastapties ar ""troļļiem", kas Samantas vīru sākuši par pedofilu.

Tāpat attiecības lielās vecuma starpības dēļ neatbalstīja meitenes ģimene. Tas licis Samantai pārvākties uz Arkanzasas štatu.

Pēc vien agada ilgas pazīšanās pāris saderinājās un ātri vien apprecējās pērnā gada janvārī. Tagad Samanta un Džīārs cenšas tikt pie bērniņa.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Vīriņš kārumnieks :)

20.februāris 2019 Atbildēt

Es tādu pāri pazinu Rīgā, Vecmīlgrāvī. Viņi patiesi mīlēja viens otru. Nodzīvoja kopā 14 gadus

20.februāris 2019 Atbildēt

Nu re forši!Tad jau vecenes ķer jaunus puišus pie mums,un viņas diezko nenosoda..Bet ja vecāks vīrietis,tad viņam tikai vecenes atļauts mīlēt vai kā!?

20.februāris 2019 Atbildēt

Tad nu sensācija!Skaidrs,ka jebkuram vecākam vīram patīk jaunas meitenes!Tikai daudzi liekuļo.un arī tie stereotipi..

20.februāris 2019 Atbildēt

LATVANIJA jau tadas padumjas ari netrukst.Nejau tur kada milestiba.Bet plikadidai nav kur likties.Veciem marazms iestajies,un tik doma otru dzivi noraut.Piedirstas apemes vares berst.Srids neizbegams,un vecais ar infarktu nokrit.Malaletka pie mantojuma tikusi.Pec LATVANIJAS nostastiem,un redzeta ari rakstu.

20.februāris 2019 Atbildēt

Kāda tur mīlestība''ljubov-markovj''biezs maciņš nodrošina iespēju gulēt ar padsmitniecēm un tikai .Protams,uz abpusēji izdevīgiem noteikumiem.

21.februāris 2019 Atbildēt

62 gadus vecais vīrietis centās slapju muguru !

21.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:30

Jaunākās diskusijas