Uzmanību! Latvijā brīnumzāles reklamē medicīnas doktors, kurš nemaz neeksistē

tautaruna.lv 13.feb 2019
 
F64
Internetā aktīvi tiek reklamēts krēms, ziede, kas sekmīgi likvidējot locītavu, muguras un citas sāpes “Hondorcream”. Taču, kā izrādās, tā ir krāpniecība, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
Produkta aprakstā norādīts, ka “Hondrocream” iesaka medicīnas zinātņu doktors, profesors, mūsdienīgās kineziterapijas pamatlicējs Normunds Liniņš. Viņš intervijā stāsta, ka krēms “Hondrocream’’ gan novērš sāpes (ārstēšanas pašā sākumā), gan pilnībā likvidē slimību.

Kad vaicā, vai ir licence, pārdevējs apgalvo, ka ir visas nepieciešamās licences, uzņēmums esot Vācijā, bet ražotne Rīgā, Ģertrūdes ielā. Kad žurnālisti ierodas norādītajā adresē, ražotni tur neatrod. Pārdevējs apgalvo, tā esot slepena ražotne, un svešinieki iekšā netiekot. Pārbaudot datus par profesoru, kas reklamē preparātu, izrādās, arī profesors, zinātņu doktors Normunds Liniņš neeksistē nedz Latvijas ārstu reģistrā, nedz vadošie nozares speciālisti par tādu ko zina.

Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāve Santa Zarāne konstatē, ka Latvijas profesora fotogrāfija patiesībā ir ārzemju modelis, kurš ir ietērpies ārsta drānās.

Zāļu valsts aģentūrā un PVD preparāts nav reģistrēts.

Avots

Komentē 5

 
Anonīms
 

Tādas reklāmas laiku pa laikam parādās internetā, kad tiek piedāvāti ''brīnumlīdzekļi'', kas īsā laikā atrisinās problēmas, kas būtībā ir neatrisināmas, bet cilvēki tomēr cer uz brīnumu un nereti izvēlas šos piedāvājumus. Lai neuzķertos uz šo ēsmu, ieteicams būtu iepirkties pārbaudītos internetveikalos vai arī izmantot lielo internettirgotāju apvienības - ebay, amazone un taml.

13.februāris 2019 Atbildēt

Es arī gandriz iegrābos...tas pats ar nagu sēnei reklamēto Onycosolve..

.pilniigs mēsls.

Prot gan mūs tie leišu bāleliņi apjaat

13.februāris 2019 Atbildēt

Ne tikai to reklamē - gan pilieni dzrdes atjaunošanai, gan elektriķis reklamē kā "eknomēt" elektrību ar mistisku aparātu. BET GALVENAIS! - šīs reklāmas publicē savās mājas lapās gan NRA, Delfi, jauns.lv, tvnet.... Lūk kurus vajag sodīt par cilvēku krāpšanu!

13.februāris 2019 Atbildēt

Un atkal nāk prātā teiciens-kur aitas tur cirpēji jau kuro reizi

14.februāris 2019 Atbildēt

Daudzreiz internetā piedāvā brīnumlīdzekļus,kuri ir vienā cenā 78 eiro ar atlaidi-39 eiro.Acīmredzot ar krāpšanu grib no slimiem izvilināt naudu.

14.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:21

Jaunākās diskusijas